Gençler Hentbol Şampiyonları Belli Oldu
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Gençler Hentbol Şampiyonları Belli Oldu

21 Kasım 2017 Salı 23:55

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Gençler (Kız-Erkek) 1.Küme Hentbol İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Fatih MTAL, Kızlarda ise Şen Piliç MTAL şampiyon oldu.Bu haberi Tweet et

Gençler Hentbol Şampiyonları Belli Oldu

 Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Gençler (Kız-Erkek) 1.Küme Hentbol İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Fatih MTAL, Kızlarda ise Şen Piliç MTAL şampiyon oldu.


Yenikent Spor Salonunda oynanan müsabakalar sonrasında Genç Kızlarda Şen Piliç M.T.Anadolu Lisesi  Ali Dilmen And. Lisesi’ni 5-3, Geyve METEM Lisesi ise MithatpaşaAnd. Lisesi’ni 6-4 yendi.

Foto galeriye git
Bu sonuçların ardından genç kızlar Hentbol İl Birinciliğinde Mithatpaşa Anadolu Lisesi 4. , Geyve METEM Lisesi 3., Ali Dilmen Anadolu Lisesi 2., Şen Piliç M.T.And.Lisesi ise şampiyon oldu. Şampiyon Şen Piliç M.T.And. Lisesi takımına ödüllerini Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel takdim etti.


Yine aynı salonda oynanan Genç Erkekler 1.Küme Hentbol müsabakası sonrasında ilk üç sırayı alan takımlar belli oldu. Fatih MTAL.-Hendek AtikehanımAnd. Lisesi arasında oynanan final maçı nefesleri kesti. Fatih MTAL takımı, rakibini 28-15 yenerek şampiyon olurken, AtikehanımAnd. Lisesi 2., SATSO MTAL ise 3. oldu. Müsabakalar sonrasında başarılı olan takımlar ödüllerine kavuştu.Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x