banner181

Geyve’de Güreşçileri Murat Kaya ağırladı.
İlçeler arası deplasmanlı güreş ligi 4 hafta müsabakaları Geyve’de yapıldı.


İlçeler arası deplasmanlı güreş ligi 4 hafta müsabakaları Geyve’de yapıldı. 11–13 yaş gurubu Grekoromen ve Serbest sitilde yapılan güreşlere 9 takımdan 104 sporcu katıldı



Geyve kapalı spor salonunda yapılan müsabakaları Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Güreş İl Temsilcisi Bahattin Aydın, Geyve İlçe Spor Müdürü Yusuf Yıldız, Geyve Ak parti İl Genel meclis Üyesi Mesut Çakır, Güreşçi aileleri ve Güreş severler katıldı.



Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya güreşleri İzlemeye gelen seyircilere, müsabakaya katılan sporculara, idarecilere ve hakemlere tavuklu pilav ve ayran, yemeğin ardından çay ikramında bulundu



Hendek liderliğini sürdürdü



 Haftaya lider olarak başlayan Hendek güreş kulübünde iki haftadır düşüş gözlenirken, Geçen hafta Pamukova güreş kulübü bu hafta Akyazı güreş kulübü en yüksek puan alan takımlar oldular.  Akyazı güreş kulübü aradaki puan farkını dörde indirerek, şampiyonluk yarışında takibini sürdürdü. Kocaali, Pamukova ve Erenler (Mehmet Gökhan) takımları ise üçüncülük mücadelesini sürdürdüler. Sapanca güreş takımı ise orta sıralarda yer alma mücadelesini sürdürdü



Dördüncü hafta sonunda puan durumlarının önümüzdeki günlerde açıklanacağını belirten yetkililer, 5 hafta maçlarının da 05 Şubat 2011 tarihinde Akyazı’da yapılacağını belirtiler



















23-26 kg



1- Cihan Desteci                     Akyazı



2- Furkan Çalışkan                 K.Ali



3- Muhammet Ensar Ata         Akyazı



3- Muhammet Ali Çeliker       Akayzı



 



29 Kg



1- Ensar Bıyık                         Akyazı



2- Serhat Kırık                        Erenler M.Gölhan



3- Zeynel Şensoy                    P.Ova



3- Ergin Depe                         K.Ali



 



32 Kg



1- Muhammet Şensoy             P.Ova



2- Emre Muslu                                    K.Ali



3- Gaffar Satır                        Erenler M.Gölhan



3- Muhammet Can Sönmez    Sapanca



 



35 Kg



1- Tahsin Armağan                 Hendek



2- Yasin Karamaz                   Hendek                      



3- Enes Öztürk                                   Sapanca



3- Mikail Büğür                      Hendek



 



38 Kg



1- Oğuzhan Desteci                Akyazı



2- Mücahit Kaya                     K.Ali



3- Murat Karagüzel                 Hendek



3- Uğurcan Demiral                Hendek



 



42 Kg



1- Onur Tektaş                                   Hendek



2- Yılmaz Yıldız                     P.Ova



3- Orhan Güleç                                   Erenler M.Gölhan                  



3- Oktay Gülmez                    Hendek



 



47 Kg



1- Fikri Yeşil                           Erenler M.Gölhan



2- Enes Yüce                          Akyazı



3- Hamza Özcan                     Erenler M. Gölhan



3- Murat Özeren                     Akyazı



 



53 Kg



1- H. İbrahim Düzcan             Akyazı



2- Taha Yasin Korkmaz                     Hendek



3- Hüseyin Melik Doğan         Sapanca



3- Sinan Tuncer                      Sapanca



 



59 Kg



1- Bayram Ali Han                 K.Ali



2- M. Ali Özden                      Sapanca



3- Abdülkadir Tetik                Geyve



3- Emre Akyıldız                    Hendek



 



 



66 Kg



1- Burak Başal                                    P.Ova



2- Furkan Korkmaz                Hendek



3- Yakup Çubukçu                 Erenler M. Gölhan



3- Mertcan Çetin                     Sapanca



 



66-75 Kg



1- Hakan İmak                                   Hendek



2- Recep Altınışıkoğlu                        Hendek



3- Semih Yazıcı                      Akyazı



3- Oğuzhan Gökçe                  P.Ova



 



Not: Birinci gelen sporcular 3 puan, İkinci gelenler 2 puan üçüncü gelen sporcular takımlarına birer puan kazandırırlar. Aynı takımdan birden fazla sporcu derece elde ederse en yüksek puan alan sporcunun puanı geçerlidir



 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.