Geyveli karatecilerden 11 madalya
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Geyveli karatecilerden 11 madalya

12 Nisan 2018 Perşembe 12:05

Düzce ve Kocaeli'nde düzenlenen okullar arası karate ligi müsabakalarına Geyveli Karateciler damga vurdu.Bu haberi Tweet et

Geyveli karatecilerden 11 madalya

 

Düzce ve Kocaeli'nde düzenlenen okullar arası karate ligi müsabakalarına Geyveli Karateciler damga vurdu. Antrenörler Memduh Sakarya, Seçkin Küçükseller ve Yaşar Ordu idaresindeki karateciler Düzce'den 3 madalya ile dönerken Kocaeli'nde 8 madalya kazandılar.

İller arası Karate ligi müsabakaları  7 Nisan Cumartesi günü Kocaeli'nde yapıldı. Müsabakalarda ilimizi temsil eden Geyveli karateciler toplamda 8 madalya alarak büyük başarı elde etti.  Miray Keleş ve Zeynep Tarakçı'nın birincilik kürsüsüne çıktığı müsabakalarda Büşra Çetin ikinci, Miraç Keleş, Kübra Kayıkçı, Ahmet Kaan Yalçın, İrem Güzel ve Beyzanur Kızılca üçüncü olma başarısını gösterdiler.

Geyveli karateciler 7-8 Nisan tarihleri arasında Düzce'de yapılan MEB Okullar arası küçükler ve yıldızlar karate gurup müsabakalarında ise 3 madalya ile döndü. Emirhan Uygun'un birincilik madalyasını alırken Eray Akkuş ve Eyüp Güzel üçüncü oldu.

Turnuvalarla ilgili bir çıklama yapan Teknik direktör Uğur Kobaş," Hafta sonu maçlar için bölündük ancak Geyve ilçesini en iyi şekilde temsil ettik. Dereceler İlçemize hayırlı olsun" ifadelerini kullandıBu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x