banner186
banner181

Grekoromen’de Hendek Serbestte Akyazı

Lütfü Yaman Spor Salonunda 14-15 Yaş Serbest ve Greko-Romen sitilde yapılan müsabakalara 65 sporcu katıldı.

Foto galeriye git

15 Şehitleri anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak başlayan müsabakalarda güreşçiler, madalya almak için minderde birbirleri ile kıyasıya bir mücadele içerisine girdiler.

Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar ; güreşlerin açılışında kısa bir konuşma yaptı ve 15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen güreş müsabakalarına katılan tüm sporcu, antrenör, hakem ve idarecilere başarılar diledi.

Müsabakalar sonrasında başarılı olan güreşçilere ödüllerini Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar, Güreş İl Temsilcisi Secati Eker, Güreş hakemleri ve yöneticiler takdim ettiler.

14-15 Yaş Grubu Grekoromen müsabakalar sonrasında Hendek 1., Serdivan Halk Eğitim 2., Sapanca Halk Eğitim 3. Oldu .Serbest müsabakalar sonrasında ise Akyazı 1., Erenler 2., Adaspor ise 3. Oldu.

Grekoromen ve Serbest Güreş Müsabakaları Dereceler

29-32 Kg. 1. Özkan Coşkun (Hendek)

38 Kg. 1. Recep Ölçer (Hendek)

47 Kg. 1. Ekrem Erdem (Hendek)

47 Kg. 2. Osman İlaslan (Hendek)

53 Kg.

1. Muhammed Talha Beşir (Akyazı)

2. Ömer Faruk Başar (Hendek)

3. Hazım Ölçer (Ferdi)

3. Ömer Faruk Çağlayan (Hendek)

59 kg.

1.Eray Pilavcı (Hendek)

2. Yiğit Yusuf Cebeci (Ferdi)

3.Ali Haydar Özbakır (Hendek)

66 kg.

1. Oğuzhan Yılmaz (Hendek)

2.Yusuf Şahin (Hendek)

3. Bilal Ahmedov (Hendek)

73 kg. 1. Erhan Kuş (Hendek)

85 Kg. 1.Emre Öztürk (Hendek)

85 kg. 2.Muh.M.Akbaba (Ferdi)

Serbest Güreş Müsabakaları Dereceler

35 Kg. 1. Yasin Açıkgöz (Akyazı)

2 . Yaşarcan Çeçen (Ferdi)

38 Kg.

1. Taner Algan (Akyazı)

2.Saim Kuru (Ferdi)

42 Kg. 1.Yusuf Sayılı (Akyazı)

47 Kg. 2.Erhan Algan (Akyazı)

53 Kg.

1.M.Talha Beşir (Akyazı)

2.Erhan Yakankaya (Erenler)

3.Abdülkadir Çetin (Adapazarı)

59 Kg.

1.Emre Beşir (Akyazı)

2.Semih Karagöz (Erenler)

3. M.Emin Gül (Akyazı)

3.M.Emir Duman (Akyazı)

66 Kg.

1.Berkay Aktaş (Kaynarca)

2.Bilal Ahmedov (Erenler)

3.Mehmet Akif Keskin (Akyazı)

3.Yakup Kasım (Akyazı)

73 Kg.

1.Abdurrahman Mutlu (Erenler)

2.Mücahit Kol (Adaspor)

3.Ferhat Ürdil (Ferdi)

85 Kg.

1.Hasan Albayrakoğlu (Akyazı)

2.Mahmut Düzcan (Akyazı)

3.Enes Çetinkaya (Erenler)

3.Yunus Emre Karabıyık (Akyazı)

100 Kg.

1.Emirhan Tekin (Erenler)

2.Haluk Atmaca (Akyazı)

3.Muhammet Akçay (Erenler)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.