Hendek Belediyesi Karatecileri Şampiyon oldu
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Hendek Belediyesi Karatecileri Şampiyon oldu

30 Nisan 2018 Pazartesi 13:33

Okullararası Türkiye Şampiyonası Final Müsabakalarında Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları şampiyon oldu. Sporcular bir Türkiye Şampiyonluğu, 2 Türkiye İkinciliği ve 3 Türkiye üçüncülüğü ile döndü.Bu haberi Tweet et

Hendek Belediyesi Karatecileri Şampiyon oldu

 

Okullararası Türkiye Şampiyonası Final Müsabakalarında Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları şampiyon oldu. Sporcular bir Türkiye Şampiyonluğu, 2 Türkiye İkinciliği ve 3 Türkiye üçüncülüğü ile döndü.

23- 26 Nisan tarihlerinde Bolu Merkez Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan, Gençler Okullararası Türkiye Şampiyonası Final Müsabakalarına, Hendek Belediyesi Karate Kulübü’nden 10 sporcu katıldı. 27 İlden 618 sporcunun mücadele ettiği müsabakalarda Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları 1 Türkiye Şampiyonluğu, 2 Türkiye İkinciliği ve 3 Türkiye üçüncülüğü elde etti.

Müsabakalara katılan Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları, bayanlar 52 kiloda Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi’nden İremnur Çelik Türkiye Şampiyonu olurken, bayanlar 56 kiloda Hendek Teksen Özel Okulları’ndan Simay Durmaz, erkekler 62 kiloda Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi’nden Ömer Faruk Ateş Türkiye ikinciliği ve erkekler 50 kiloda Hendek Endüstri Meslek Lisesi’nden Batuhan Şahin, bayanlar 60 kiloda Hendek Teksen Özel Okulları’ndan İrem Durmaz ve bayanlar 56 kiloda Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi’nden İremnur Şahin Türkiye üçüncülüğü elde etti.

Müsabakalarda sporcularını yalnız bırakmayan Antrenör Nurkan Kayacık, sporcuları ile gurur duyduğunu belirterek, yeni şampiyonluklar için çalışmaların devam edeceğini söyledi.

 Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x