banner186
banner181

İlçeler arası Güreş Ligi başladı
İlçeler arası deplasmanlı 11-13 yaş Greko-Romen ve Serbest Güreş ligi Atatürk Spor Kompleksi, Lütfü Yaman Spor salonunda başladı


 İlçeler  arası deplasmanlı 11-13 yaş Greko-Romen ve Serbest Güreş ligi Atatürk Spor Kompleksi, Lütfü  Yaman Spor  salonunda  başladı.



 İlçeler  arası Deplasmanlı Güreş ligi ilk hafta  müsabakalarını  Gençlik  Hizmetleri  ve Spor il Müdürü Salih Koşu, Güreş  Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Bahattin Aydın , sporcu velileri  ve  Güreş severler  izlediler.





Serbest- ve Greko-Romen dalda 11 sıklet üzerinden yapılan müsabakalara 8 İlçeden 10 kulüp, toplam 60 sporcu katıldı. Kulüp bazında katılımın yüksek olması sevindirirken, bazı kulüplerin Lisans işlemlerinin yetiştirememesi nedeniyle sporcu sayısının  az olması üzüntü ile karşılandı.



 Müsabakalara Erenler İlçesinden Erenler Güreş spor kulübü, Erenler Bekirpaşa Mehmet Gölhan İ.Ö.O Güreş Spor Kulübü, Adapazarı İlçesinden Gençlikmerkezi gençlikspor Kulübü, Yenikentspor, Hendek İlçesinden Hendek Güreş ihtisas, Akyazı İlçesinden Akyazı  Belediyesi Güreşspor Kulübü, Sapanca İlçesinde Sapanca Güreş spor Kulübü, Geyve İlçesinde Geyve Güreş spor kulübü, Kaynarca İlçesinden Kaynarca Güreş spor kulübü, Kocaali İlçesinden Kocaali Güreş spor kulübü katıldılar.





 



Greko-romen  sonuçları



26) kg  1- Aziz Yılmazer Erenler,2- Mükremin Aktaş Sapanca,



29) kg  1- Furkan Çalışkan,2- Alperen Mandıralı B.Paşa



32) kg  1- Bedirhan Tantan Sapanca,2- Abdussamet Başar Erenler,3- Yusuf Ziya İnan     K.Ali



35) kg  1- Enes Öztürk



38) kg  1- Miraç Erdem Sapanca,2- Uğur Yılmaz Sapanca,3- Berkay Sarı Hendek,3- Burhan Arıcı Sapanca



42) kg 1- Serkan Acar            Sapanca,2- Mücahit Kaya,3- Batuhan Eryılmaz         Hendek



47) kg  1- Abdulbaki Öztürk   Sapanca,2- İlhami Aslan Sapanca



53) kg  1- Oğuzhan Bayrak Erenler,2- Metehan Tuncay        Sapanca



59) kg  1-Burak Erdoğan  K.Ali,2- Ersin Aslan          Sapanca,-Taha Korkmaz   Hendek,3- Doğa VelioğluSapanca



66) kg 1- Bedirhan Tan Sapanca,2- Aytürk Yaşar  Hendek



75) kg  1- Mercan Çetin Sapanca,2- Furkan Korkmaz           Hendek



 



Serbest Sonuçları



26) kg  1- Muhammet Ata Akyazı



29  kg  1-Cihan Desteci Akyazı, 2- Muhammet Çeliker Akyazı



32  kg  1- Ensar BıyıkAkyazı,2- Serhat Kırık B.Paşa



35 kg   1- Muhammet Onur Yılmaz   Geyve



38) kg  1- Behlül Bayraktar    G.M,2- Mehmethan Avcı G.M,3- Seliman KaragözKaynarca



42) kg  1- Sefa Karagöz Kaynarca,2- Ramazan Kaya Erenler



53) kg 1- Hamza Özcan B.Paşa,2- Burak Özeren Akyazı,   3- Emirhan PekdemirYenikent



59) kg  1- Kenan Kerem Erenler,2- Oğuzhan AkbaşYenikent,3- Yusuf Güler G.M,3- Mehmet Doğru    Yenikent



66)kg   1- Asım Toklu Adapazarı,2- Murat Kılıç Akyazı,3- Özmert Tınaz  Erenler



75) kg  1- Enes Yazar Erenler,2- Yakuphan Çabukçu Erenler3- Mustafa Kara       Akyazı





























Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.