İnci, İsveçli güreşçilerle bir araya geldi
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


İnci, İsveçli güreşçilerle bir araya geldi

10 Nisan 2018 Salı 12:05

25. Dönem Milletvekili Ali İnci Zafer Turnuvası için Türkiye’ye gelen ve Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü’nde kamp yapan İsveç Yıldız Milli Takım sporcularını ziyaret etti.Bu haberi Tweet et

İnci, İsveçli güreşçilerle bir araya geldi

 

25. Dönem Milletvekili Ali İnci Zafer Turnuvası için Türkiye’ye gelen ve Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü’nde kamp yapan İsveç Yıldız Milli Takım sporcularını ziyaret etti.

Hendek’i tercih ettiler

Kendisi de eski bir güreşçi olan eski Sakarya Milletvekili Ali İnci, Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü’nde kamp yapan İsveç Güreş Milli Takımı Antrenörleri Janne Öhlen ve Şuayip Ünsal ile İsveç Yıldız Milli Güreş Takımı ile bir araya geldi.

Kendisinin de eski bir güreşçi olduğunu ifade eden Ali İnci, “Hendek, güreşte söz sahibi bir ilçe. Avrupa ve Dünya Şampiyonları çıkaran ilçemizde hedefimiz olimpiyat şampiyonu çıkarmak. Sporcularımız ülkemizde elde ettikleri başarılar sayesinde milli takımlara katılarak ülkemizi gururla temsil ediyorlar. Olimpiyatlara ve diğer uluslararası müsabakalara katılan sporcularımızın elde edeceği başarılar gelecek nesillere örnek olarak ülke sporunun gelişmesine çok büyük katkı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

İsveç Milli Takım Antrenörü Janne Öhlen, 25. Dönem Milletvekili Ali İnci’ye İsveç özleşen sembol hediye ettiler.Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x