Karateciler Geyvede buluştu
Karatede ilçeler dayanışmasında 5. aşama

Geyve ilçe karate antrenörü Uğur Kobaş tarafından başlatılan ilçeler arası karate dostluk müsabakalarında 5. Aşama Adapazarı ve Sapanca Kobaş karate spor kulüpleri ve Ferizli ilçesi sporcuların katılımı ile 22 Mart Pazar günü Geyve ilçesinde yapıldı. 73 bay ve bayan sporcu müsabakalara katıldı. Geyve ilçe halk eğitim müdürü Raci Yılmaz da müsabakalara katılarak sporcuların başarılarına destek oldular.Raci Yılmaz, Geyve Kaymakamlığı, Geyve Milli eğitim müdürlüğü ve Geyve Halk eğitim olarak sporun her kademesine destek olduklarını bundan sonrada olamaya devam edeceklerini, yeter ki spor adına hizmet olsun diye söyledi.  Yarışmaları kalabalık sporcu velileri de izledi.


 


 


Dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgesi verilirken, Rahmi Tay, Hayrullah Mete, Memduh Sakarya’da hakem olarak müsabakaları yönetti.


Antrenörler Uğur Kobaş, Tayfun Kobaş, Emel Sınırcı, Elif Sınırcı, Halime Irak ve Hüseyin Şener “ Bu yarışmalar sporcularımız için çok verimli geçti. Dediler.


 


 


Dereceye giren sporcular


ERKEKLER SONUÇLARI


1.Gurup


1.İbrahim Gündoğdu


2.Can Özcandan


3.Ufuk Karakaya


2.GURUP


1.Ömer Faruk Duru


2.Ahmet Can Aydoğdu


3.Erdem Doğan


3.Furkan Kara


3.GURUP


1.Yasin Arıkan


2.Emre Yıldız


3.Anılcan Çakır


3.Cafer Tayyar Şerva


4.GURUP


1.Faruk Berk Doğan


2.İlhan Yasak


3.Ahmet Uzun


3.Yusuf Uzun


5.GURUP


1.Samet Elberk Dağlı


2.Uğur Başer


3.Aydın Kaan Özcandan


3.Ege Mert Tekin


6.GURUP


1.Batuhan Arıkan


2.Samet Açıkgöz


3.Arda Demir


3.Enes Durukaya


7.GURUP


1.Enes Topuz


2.Serkan Çaba


3.Ali Osman Elipek


3.Mustafa Bakkaloğlu


 


 


 


8.GURUP


1.Hakan Furkan Leviçar


2.Talip Çiçek


3.Ahmet Can Deniz


3.Melih Yücel


9.GURUP


1.Oğuzhan Taşcı


2.Seyfullah Koç


3.Sefa Sağlam


3.Berkant Küçükbalkaya


10.GURUP


1.Yusuf Baran Demirel


2.Rasim Öz


3.Atacan Güray


3.Ahmet Yılmaz


11.GURUP


1.Ömer Furkan Gökmen


2.Taner Koç


3.Yasin çiçek


3.Abdulkadir Yılmaz


12.GURUP


1.Fatih Köse


2.Enes Öz


3.Mücahit Güzel


3.Murat Taşkın


13.GURUP


1.Mehmet Bilek


2.Burak Biçen


3.Bekir Kılıç


 


BAYANLAR SONUÇLARI


1.GURUP


1.Berro Mete


2.Miray Turgut


3.Çiğdem Ayözen


3.Rümeysa Yıldız


2.GURUP


1.Ayşenur Harbi


2.Kübra Yıldız


3.Özgenur Avcı


3.Şenay Turgut


3.GURUP


1.Hatice Zehra Avcı


2.Kader Diş


3.Aydanur Malkoç


3.Elif Seda Toprak


4.GURUP


1.Nihal Sağlam


2.Hikmet Ayşe Duru


 


 


 


5.GURUP


1.Tuğçe Kılıç


2.Ümmü Hilal Akkoyun


3.Şenay Gülbahar


3.Özgenur Arslan


4.Elif Çakır


6.GURUP


1.Ayşenur Şahin


2.Tuğçe Berber


3.Beyza Küçükbalkaya


 


 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.