Kaymakam Memiş'ten karatecilere ödül
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Kaymakam Memiş'ten karatecilere ödül

13 Nisan 2018 Cuma 11:07

Türkiye Minikler Yıldızlar Karate Şampiyonası'nda dereceye giren karatecileri Geyve kaymakamım İlyas Memiş makamında kabul ederek ödüllendirdi.Bu haberi Tweet et

Kaymakam Memiş'ten karatecilere ödül

 

Türkiye Minikler Yıldızlar Karate Şampiyonası'nda dereceye giren karatecileri Geyve kaymakamım İlyas Memiş makamında kabul ederek ödüllendirdi.

Gaziantep'de düzenlenen ve 59 ilden 2727 sporcunun katıldığı Türkiye Minikler Yıldızlar Karate Şampiyonası'nda dereceye giren Geyve ilçesi sporcuları Türkiye şampiyonu Emirhan Uygun Türkiye üçüncüsü Miray Keleş, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş tarafından altın ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi. Kaymakamlık makamında yapılan törene teknik direktör Uğur Kobaş, Halk eğitim müdürü Mustafa Doğan ve  sporcu velileri katıldı.

MİLLİ HEYECAN

Emirhan Uygun kazandığı şampiyonluk ile ay sonu Sırbistan’da yapılacak Balkan Şampiyonası'nda  Milli forma ile mücadele etme hakkını elde etti. Uygun ayrıca Gençlik olimpiyatları milli takım seçmesine girmeye hak kazandı.

 

Teknik direktör Uğur Kobaş, Şampiyonaya katılmamız için maddi yardımda bulunan Kaymakam İlyas Memiş, Belediye başkanımız Murat Kaya’ya teşekkür ederiz. Kaymakam bey nezaket yaparak bir kez daha başarılı sporcularımızı ödüllendirdi. Başarıya önemli bir teşvik olan bu tarz tören ve ödüller için Kaymakam beye teşekkür ederiz. Dedi.Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x