banner181

Liseler Güreşde Şampiyon 80.Yıl Cumhuriyet
Liseli Gençler 17-18 yaş Greko-Romen Serbest Güreş İl Birinciliği Greko-Romen Stil müsabakaları sona erdi


Liseli  Gençler   17-18 yaş  Greko-Romen Serbest  Güreş İl Birinciliği   Greko-Romen Stil  müsabakaları  sona erdi.  Adapazarı 80.Yıl Cumhuriyet Lisesi   Birinci,Yunus Emre ÇPLisesi İkinci, Fatih EMLisesi  Üçüncülüğü   kazandı.Okullar arası  15-16 Yaş Güreşleri   Çarşamba  ,Perşembe Günleri Atatürk Spor salonunda   devam edecek. 13-14 yaş güreşleri  ise 27 Aralık 2010 Pazartesi günü Camili Spor salonunda  yapılacak.



Madalya Ve  Kupalar Verildi



Milli Eğitim Temsilcisi Mehmet Akova denetiminde yapılan Güreş’lere,80.Yıl Cumhuriyet Lisesi  17,Yunus Emre Ç.P.Lisesi 26,Fatih EML 13,Hendek Anadolu Lisesi 4,Akyazı EMLisesi 3,Hendek And.Kalk.Vakfı Lisesi,Adapazarı İHL,Serdivan Ticaret Lisesi,Pamukova İHL,Güneşler Lisesi ,Sapanca Metem, pamukova Lisesi,Hendek Teknik Lisesi ve Sakarya  EMLisesi  1  er  Güreşçi İle  katıldı.



Dereceye  Giren Sporcu ve Okullara   Madalya  ve Kupaları ,Adapazarı İlçe Spor Müdürü Sebahattin Güzel,Milli Eğitim Temsilcisi  Mehmet Akova,80 Yıl Cumhuriyet Lisesi Müdürü  Mehmet Topaloğlu,Güreş Federasyonu  Yönetimi  Organizasyonlardan sorumlu Üyesi ve  FİLA Honore  Güreş   Hakemi  Suat Beyenal   tarafından verildi. 



Takım Sıralaması:1:80 Yıl Cumhuriyet Lisesi,2-Yunus Emre ÇPLisesi,3-Fatih EMLisesi.



Dereceye Giren Güreşçilerin isimleri  şöyle:



50 Kg:1-Yusuf Tezcan-Cumhuriyet Lisesi,2-Erdi Keleş Fatih EML,3-Furkan Şirin YunusEmre ÇPL,3-Turgay İnce *Hendek And.Lisesi.



55 Kg:1-Hasan Kubilay Gelgeç-Sak.EML,2-Muhammet Özkan-Yunus Emre ÇPL,3-Ergin Orhan-Cumhuriyet  Lisesi,3-Halit Musaoğlu- Yunus Emre ÇPL.



60Kg:1-Ceyhun Çelik-Cumhuriyet Lisesi,2-Mehmet Düzgün-Güneşler Lisesi,3-Ömer Gülhan-Sapanca Metem,3-Sezer Gümüş-Yunus Emre ÇPL.



66 Kg:1-Osman Çabuk-Hendek And.Lisesi,2-Abdurrahman Kanbur-Fatih EML,3-Emre Köksal-Yunus Emre ÇPL,3-ÖmerMehmet Kaya-Yunus Emre ÇPL.



74 Kg:Murat Yıldırım-Hendek Lisesi,2-Mevlüt Yıldırım-Cumhuriyet Lisesi,3-Onur maraşoğlu Yunus Emre ÇPL,3-Sinan Gönülci-Cumhuriyet Lisesi.



84 Kg:1-Muhmut Kaçmaz-Cumhuriyet Lisesi,     2-Tarık Akın,3-M.Ünlü  Fatih EML,3-H.İbrahim Çınar-Yunus Emre ÇPL.



96 Kg:M.Raşit Şımay-Atso Lisesi,2-Oğuzhan Tekman-3-Berat Turgay Hacıoğlu Fatih EML,3-Uğur Er –Hendek EML



120 Kg:1-Yasin Gezmiş-Hendek ,2-Emre Bayır -Yunus Emre  ÇPL,3-Ahmet Arda-Cumhuriyet Lisesi.













Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.