Güreşte minik güreşçiler arasına yapılan İl birinciliğinde madalya avına çıkan Güreşçiler yaptıkları Güreşler ve gösterdikleri mücadele ile beğeni kazandılar." />

Minikler Güreş İl Birinciliği yapıldı

Güreşte minik güreşçiler arasına yapılan İl birinciliğinde madalya avına çıkan Güreşçiler yaptıkları Güreşler ve gösterdikleri mücadele ile beğeni kazandılar.


Yüz elli dolayında katılımın olduğu 11-13 ve 14-15 yaş grupları arasında yapılan Serbest ve Greko-Romen güreşleri Atatürk Spor kompleksi Lütfü Yaman spor salonunda yapıldı.


İl birinciliğine Hendek Güreş ihtisas , Akyazı Belediyesi ,Akyazı Halk Eğitim merkezi (HEM) Karapürçek, Sapanca, Kaynarca, Kocaaali Taek -wondo, Erenler HEM, Erenler Güreşspor, Gençlik Merkezi gençlikspor  kulüpleri takımlarının güreşçileri katıldı.


Güreş Federasyonu Sakarya Güreş il temsilcisi ve Yağlı Güreş yürütme kurulu üyesi Bahattin Aydın Güreşler nedeni ile Sporculara,Teknik heyetlere ve izleyicilere tavuklu pilav ayran ikramında bulundu.

HABER: SUAT BEYENAL


Güreşlerde dereceye giren sporcuların isimleri şöyle:

11-13 Yaş Greko- Romen

26 Kilo: 1-Berat Büyüktazim- Hendek 2-Tamer Bingöl – Kocaali

29 Kilo: 1- Mükremin Aktaş – Hendek

32 Kilo. 1- Zafer Bingöl-Kocaali 2- Enes Sözcü – Hendek 3- Alihan Erdem – Sapanca 3-Muhammed Erdem – Sapanca

35 Kilo. 1- Aziz Yılmazer – Erenler GK 2- Emirhan Büyükterim – Hendek

38 Kilo: 1- Serhat Kırık- Hendek 2- Mustafa Duran – Hendek 3- Gaffar Satır – Erenler GK 3-Oğuzhan Yalçınkaya – Kaynarca

42 Kilo: 1-Mehmethan Avcı- Gençlik Merkezi 2-Enes Öztürk – Hendek 3- Mücahit Göktaş- Kaynarca 3- Kürşat Kaya – Hendek

47 Kilo: 1-Enes Edip Yan – Hendek 2- Süleyman Aslanoğlu- Hendek 3- Furkan Akarsu – Kaynarca 3- Emirhan Karaca- Erenler GK

53 Kilo: 1- Eray Gedikli – Kaynarca 2- Kadir Aydemir – Gençlik Merkezi

59 Kilo: 1- Sadık sarı – Hendek 2- Emirhan Ayar – Gençlik Merkezi 3- Yasin Aktaş – Kaynarca

66 Kilo: 1- Özmert Tınmaz – Erenler GK.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

 

11-13 Yaş Serbest:

26 Kilo: 1- Tamer Bingöl –Kocaali 2- Yusuf Sayılı – Akyazı

29 Kilo: 1- Ensar Ata-Akyazı 2-Gökhan Sakarya – Erenler Hem

32 Kilo: 1- Muhammed Beşir – Akyazı 2- Zafer Bingöl – Kocaali 3- Muhammed Tekman – Karapürçek 3- Samet Yavan Karapürçek

35 Kilo: 1-Cihan Desteci-Akyazı 2-Hamza Sayılı-Akyazı 3-Abdul Chupolev-Erenler GK 3- Emirhan Yılmaz –Erenler GK

38 Kilo: 1- Ensar Bıyık- Akyazı 2-Gaffar Satır-Erenler GK 3- Mert Has- Erenler Hem  3-Bahri Niğdelioğlu – Erenler Hem

42 Kilo: 1-Muhammed Çeliker-Akyazı 2- Mücahit Göktaş- Kaynarca 3- Bilal Şen- Erenler Hem 3-Mushap Chupolev-Erenler GK

47 Kilo: 1-Behlül Bayraktar- Gençlik Merkezi 2- Emirhan Karaca- Erenler GK               3- Furkan Akarsu-Kaynarca 3-Kerem Baykan Erenler GK

53 Kilo: 1- Murat Temel-Akyazı 2-Muhammed Yıldız- Erenler Hem 3- Emre Çetin –Erenler Hem 3- Ahmet Kaya-Akyazı

59 Kilo: 1- Alihan Aktaş- Akyazı 2- Erdem Bener-Erenler Hem 3-Mehmet Yılmaz – Erenler GK 3- Emirhan Ayar – Gençlik Merkezi

66 Kilo: 1- Beratali Yılmaz – Erenler GK

75 Kilo: 1- Özmert Tınmaz – Erenler Gk 2- Muhammed Kara –Akyazı 3- Ömer Demir – Gençlik Merkezi.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

14-15 Greko – Romen

32 Kilo: 1-Emirhan Büyüktazim – Hendek 2- Enes Sözlü Hendek

38 Kilo: 1- Bedirhan Tantan-Hendek 2- Muhammed Erdem- Sapanca

42 Kilo: 1- Abdul Başar – Hendek 2- Yusuf İnan – Kocaali 3- Hamdi Duran- Hendek 3- Sezer Uğur Deniz – Hendek

47 Kilo: 1- Enes Edip Yan- Hendek 2-Cahid Demirhan –Kaynarca 3- Emirhan Özdemir – Sapanca 3- Miraç Erdem –Sapanca

53 Kilo:1- Mücahit Kaya – Kocaali 2- Emre Aktaş- Kaynarca 3- Eray Gedikli – Kaynarca 3- Berkay Sarı – Hendcek

59 Kilo: 1- Burak Erdoğan- Kocaali 2- Ömer Altuntaş – Kaynarca 3-Sadık Sarı – Hendek

66 Kilo: 1- Ersin Aslan – Sapanca 2- Ahmet Sarı- Hendekü

75 Kilo: 1- Bedirhan Tan - Hendek

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

14-15 Yaş Serbest

32Kilo:1-M.Ensar Ata-Akyazı HEM 2-Soner çekik – Pamukova

35Kilo:1-Cihan Desteci-Akyazı HEM 2-Hamza sayılı – Akyazı HEM

38Kilo:1-Kadir Sayılı –Akyazı HEM

42Kilo.1-M.Ali Çelik-Akyazı HEM 2-Muhammed Şensoy-Pamukova 3- Yunus İnal Kocaali 3-Yasir Niğdelioğlu Erenler HEM

47Kilo:1-Selimcan Karagöz-Kaynarca 2- Cahit Demirhan- Kaynarca

53Kilo:1-Mücahit Kaya-Kocaali 2-Yunus Ünlütürk-Akyazı HEM 3- Murat Temel- Akyazı HEM 3- Emre Aktaş –kaynarca

59Kilo:1-Burak Erdoğan –Kocaali Taek wondo 2-Alihan Bal – Erenler GK 3- Ertuğrul Şen – Gençlik merkezi 3- Sebahattin Tepeçınar – Akyazı HEM

66Kilo:1-Yılmaz Yıldız –Pamukova 2- Hayrullah Tekman – Karapürçek 3- Kenan Şentürk – Erenler HEM

73Kilo:1-Asımcan Toklu – Gençlik Merkezi 2- Oğushan Akbaş –Erenler GK

85Kilo:1- Enes Yaşar-Erenler GK 2- Murat Kılınç – Akyazı HEM 3- Semih Kavi-Erenler GK

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.