banner181

Okullar arası Taekwondo İl birinciliği yapıldı
Okullar arası Yıldız Kız-Erkek, Gençler Kız- Erkek Teakwondo İl birinciliği Lütfü Yaman spor salonunda yapıldı.Yıldız Kız ve Erkekler ile Genç Kız –Erkekler madalya alabilmek için kıyasıya yarıştı.


Lütfü Yaman spor salonunda 1 günde tamamlanan Taek wondo İl birinciliğine 150 ye dolayında sporcu katıldı. Müsabakaların tamamlanmasından sonra dereceye giren Taekwondo’culara madalya verildi.

YILDIZ KIZLAR

29Kg 1-Züleyha Aişe Dinç - Özel Neva OO

37 Kg 1-Buse Öztürk –Selçukbey OO,2-Büşra Yılmaz S.F.A OO

41 Kg 1-Bilge Uygur-S.F.A OO,2- Aleyna Ceylan Paris OO, 3-Manolya Çevirgen- Selçuk Bey OO, 3-Semra Naz Ayvaz –Kazım Karabekir OO

44 Kg 1-Şehima Aksu-Ali Dilmen OO

47 Kg 1-Şeyma Nur Kaya-İsmet İnönü OO

51 Kg 1-Merve Deliktaş-S.F.A OO, 2-Rabia Topçuoğlu – 21  Haziran OO

55 Kg 1- Rukiye Özdemir- Şh. Mustaf Özen OO,

59 Kg 1-İrem Nur Acar- Atatürk OO,2-Emine Çiftçi-Yeşiltepe OO

+59 Kg 1- Neslihan Seven – Şh.Ahmet Akyol OO, 2- Kübra Sağlam- Paris OO,3- Esra Çakmak- Yücel Ballık OO

YILDIZ ERKEKLER

33 Kg 1-Alper Tuna Alan – Özel Fatih OO

37 Kg 1-Eren Orsavaş-Akyazı Cumhuriyet OO,2-Yusuf Selim Bakım-Şh.Ahmet Akyol OO, 3-Erdem Aktaş-Şh. Fatih Kemal Yarar OO

41 Kg 1- Ömer Tarık Sosyal –Şh.Ahmet Akyol OO

45 Kg 1-Bilal Çavuş –Mehmet Gölhan OO, 2-Ahmet İşcan –M.Kemal Atatürk OO, 3-Anıl Kemal Turan – Bahçelievler Gazi OO

49 Kg 1-Mert Dinç-21 Haziran OO, 2-Yunus Emre Turan –Nuri Bayar ==, 3- Orhan Fazlıoğlu –M.Akif Ersoy OO

53 Kg 1- M.Ali Hebiloğlu- Sabihahanım OO

57 Kg 1-Doğukan Hinis-Toki OO, 2-İmam Şahin Cengiz-Özel Neva OO, 3-M.Emir Çam – Osmanbey OO,3-Talha Bayraktar

61 Kg 1- Ahmet Ş. Sosyal- Şh. Ahmet Akyol OO

65 Kg 1- Ö.Faruk Akyol-İnönü OO

+65 Kg 1- Onur Yılmaz- Bahçelievler OO

GENÇ KIZLAR

42 Kg 1- Senanur Maral Adap.H.Zehra Akkoç And L.

46 Kg 1-Şevval Bozkurt- Sakarya Kız Meslek L

49 Kg 1- Arzu Demirci – Y.Emre And.L

52 Kg 1- Enru Maral- Yunus Çiloğlu L, 2- Selcan Koç-P.Ova And.İHL

55 Kg 1- Fatma Gözdenur Aytaç- Arifiye And. Öğ.L,2-Sena İkiz –Sakarya And.L

59 Kg 1- Dilara Çakmak – Prof. Dr. T.Çiller L

63 Kg 1- Buse Al- Cunhuriyet And.L

GENÇ ERKEKLER

45 Kg 1- Mustafa T. T-Yıldız-Yunus Çiloğlu TML

48 Kg 1- İbrahim Saydam-Ali Dilmen And.L, 2- Ensar Uzun-Sakarya TEML

51 Kg 1-Yusuf Durmuş-Sakarya TEML, 2- Doğukan Gedik-Adap İHL

55 Kg 1-Ahmet Oğuzhan Karaçayır- Akyazı And.L, 2-Yiğit İzkalaf- Adfap İHL, 3-Hasan Mert Uzun-Y.Emre And.L, 3- Ozan Melih Şahin- Sakarya EML

59 Kg 1-Furkan İpek- Sakarya EML

63 Kg 1-Gökhan İpek- Sakarya EML, 2-M.Celil Alpaslan-Fatih EML

68 Kg 1- Furkan Gökay- Özel Fatih And.L, 2- Oktay Ata-M.Akif Ersoy EML

73 Kg 1- Kubilay Kaptanoğlu – M.Akif Ersoy AND.L, 2- Kayahan Uluç- Satso TML

78 Kg 1- N.Selim Oyar –Ali Dilmen L

+78 Kg 1- Berk Can Demir – Fatih And. TML

 

 

 

HABER:SUAT BEYENAL

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.