banner160

Okullu Karateciler Kürsüde
banner161
 Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları birimince düzenlenen Gençler Karate İl Birinciliği sona erdi.


Gençler (A-B) Kategorisinde Kızlar Kumitede 44 -48 -52 -56 -60 -64 - 68 Kg. (+ 68) Kg.’da , erkekler ise Kumitede 50 - 54 -58 -62 - 66 -70 -74 -78 -82 - (+ 82) Kg.’da tatamiye (mindere) çıktılar. Gençler B Kategorisinde 2001-2002, Gençler A kategorisinde ise 1999-2000 doğumlu öğrenciler karatede ilk üçe girmek için mücadele etti.


Her iki kategoride 2 dakika üzerinden kata ve kumite dallarında yapılan yarışmalarda en az yeşil kuşak ve üstü sporcular madalya için mücadele ettiler.  Müsabakalar sonrasına başarılı olan sporculara ödüllerini Serdivan İlçe Spor müdürü Sebahattin Karakoç ve diğer yöneticiler takdim etti.Karateciler , ilimizi Türkiye Şampiyonasında temsil edecekler.

     
Foto galeriye git                               

                                             

Okul Sporları Gençler Karate İl Birinciliği Sonuçları

2001-2002 Genç Bayan B Grubu (Kata)

1-Burcu Keleş (Geyve Anadolu Lisesi)

2-Beyzanur Keleş (Sapanca Anadolu Lisesi)

3-Zehra Ağırman (Arifiye Anadolu Lisesi)

1999-2000 Genç Bayan A Grubu (Kata)

1-Sevde Özcan (Geyve M.T.A.L.)

Genç Bayan (B) Grubu 44 kg.

1-Berranur Erkan (Adp. Cumhuriyet And. L.)

2-Semanur Ersoy (Pamukova Hürriyet And.L.)

3-Nurcan Bilgin (Pamukova Hürriyet And L.)

3-Serengül Adanır  (H.Osmangazi M.T.A.L.)

Genç Bayan (A-B) Grubu 48 kg.

1-Şeyma Nalbant (Adp. Cumhuriyet  And.L.)

2-Hikmet Ayşe Duru (Adp.Tes-İş. And.Lisesi)

3-İlayda Dane (Hendek Anadolu Lisesi)

3-Duygu Safa (Hendek Anadolu Lisesi)

Genç Bayan (B) Grubu 52 kg.

1-İremnur Çelik (H.Atike Hanım And.L.)

2-İclal Kübra Öz (Akyazı Anadolu Lisesi)

3-Elif Diri (Adp. Cumhuriyet Anadolu Lisesi)       

3-Zehra Türkkan (Adp.Ö.Kerime Hatun And L.)

Genç Bayan (B) Grubu 56 kg.

1-Aslınur Mutluay (Geyve Şehit E.Olçok And.L.)

2-Simay Durmaz (Hendek Cumhuriyet And.L.)

3-Tuğba Gülay (Erenler H.Evin And. İ.H.Lisesi)

3-Buse Nemli (Sakarya Spor Lisesi)

Genç Bayan (B) Grubu 60 kg.

1-Sude Nemli (Sakarya Spor Lisesi)

2-İrem Durmaz (Sakarya Spor Lisesi)

3-Elifnazlı Kaplan  (Sakarya Spor Lisesi)

3-Büşra Demir (Adp.Cumhuriyet And. Lisesi)

Genç Bayan (B) Grubu 64 kg.

1-Beyzanur Keleş (Sapanca Anadolu Lisesi)

2-İrem Altun (Akyazı Anadolu Lisesi)

3-Yeldanur Sevim (Sakarya Spor Lisesi)

3-Özlemnur Çoklar (Hendek Atike Hanım And. L.)

Genç Bayan (B) Grubu 68 kg.

1-Şeyma Şen (Arifiye M.T.A.L.)

2-Simay Akkaş (Sakarya Güzel Sanatlar L.)

3-İklime Reyyan Çiçek (Sapanca M.T.A.L.)

3-Tuba Kavak (Hendek Atike Hanım And.L.)

Genç Bayan (A) Grubu 44 kg.

1-Elif Dökmetaş (Adap. Ö.Mefküre And. L. )

Genç Bayan (A) Grubu 48 kg.

1-Sedef Dökmetaş (Adp. Ö.Mefküre And.L.)

Genç Bayan (A) Grubu 52 kg.

1-Miray Turgut (Adapazarı METEM And.L.)

2-Aslınur Parça (Vali M.Büyük Kız And. İ.H.L.)

3-Duygu Yemenici (Hendek Atike Hanım And.L.)

Genç Bayan (A) Grubu 56 kg.

1-Sevde Özcan (Geyve METAL)

2-Rabia Kaplan (Adp. Cumhuriyet Anadolu L.)

Genç Bayan (A) Grubu 60 kg.

1-Rümeysa Yıldız (Adap. İmam Hatip Lisesi)

2-Nurşen Avcı (Arifiye Anadolu Lisesi)

3-Hilal Çelikel (Yenikent İmam Hatip Lisesi)

Genç Bayan (A) Grubu (+) 68 kg.

1-Hülya Altun (Hendek Atike Hanım And.L.)

 

 

2001-2002 Genç Erkek (B) Grubu (Kata)

1-Hüsnü Berkay Balcı (Geyve Anadolu Lisesi)

2-Hakan Emirhan Doğan (Elvanbey And.Lisesi)

3-Ömer Ertürk (Sakarya Ünv. Koleji)

3-Eren Ertürk (Sakarya Ünv. Koleji)

1999-2000 Genç Erkek (A) Grubu (Kata)

1-Muhammet Buğra Balcı (Geyve Anadolu L.)

2-Hakan Ayvaz (Şen Piliç METAL)

Genç Erkek (B) Grubu  50 kg.(2001-2002)

1-Burhak Mercan (Geyve METEM)

2-Barışhan Keleş (Sakarya Spor Lisesi)

Genç Erkek (B) Grubu 54 kg. (2001-2002)

1-Muhammet E.Güntekin (Söğütlü ÇPL.)

2-Alper Yazıcı (Akova Tek.Mes.Lisesi)

3-Ertuğrul Yüksel (Güneşler Anadolu L.)

3-Okan Kobaş (Şehit Erol Olçok And.L.)

Genç Erkek (B) Grubu 58 kg. (2001-2002)

1-Emirhan Yavuz Yenikent And. İ.H.L.)

2-Bahadır Yıldız P.Akhisar And.Lisesi)

3-Melih Korkmaz (Pamukova METAL)

3-Eren Ertürk (Sakarya Ünv. Koleji)

Genç Erkek (B) Grubu 62 kg. (2001-2002)

1-Abdülkerim Balıkçıoğlu (Adp.İmam H.L.)

2-Burak Bedir (Sezginler METAL)

3-Hüsnü Berkay Balcı (Geyve Anadolu L.)

3-Yusuf Hakkı Bıyıkoğlu (Cumhuriyet And.L.)

Genç Erkek (B) Grubu 66 kg. (2001-2002)

1-Erdal Şamil Bektal (Hendek And.İ.H.L.)

2-Ergün Yılgın (Geyve METEM)

Genç Erkek (B) Grubu 70 kg. (2001-2002)

1-Muhammet Bilal (Pamukova İ.H.L.)

2-Onur Açıkgöz (Sakarya Spor Lisesi)

3-Kerem Özkan (Mefkure T. Lisesi)

3-Samet Sezgin (Pamukova METEM)

Genç Erkek (B) Grubu 74 kg. (2001-2002)

1-Talha Seçim (Hendek Anadolu Lisesi)

Genç Erkek (B) Grubu 78 kg. (2001-2002)

1-Yasin Arıkan (75. Yıl Cumhuriyet METEM)

2-Ömer Ertürk (Sakarya Üniv. Koleji)

3-Hakan Emirhan Doğan (G.Elvanbey And. L.)

Genç Erkek (B) Grubu 82 kg. (2001-2002)

1-Yusuf Duran (Fatih METAL)

2-Furkan Aydın (Hendek And. İ.H.Lisesi)

Genç Erkek (B) Grubu (+) 82 kg. (2001-2002)

1-İsmail Hakkı Bıyıkoğlu (Ö.Teksen Koleji)

2-Genç Erkek (A) Grubu  50 kg.(1999-2000)

1-Burhak Mercan (Geyve METEM)

2-Barışhan Keleş (Barışhan Keleş)

Genç Erkek (A) Grubu 54 kg. (1999-2000)

1-Ömer Faruk Duru (Sakarya Anadolu Lisesi)

2-Öner Beden Hendek Anadolu Lisesi)

Genç Erkek (A) Grubu 58 kg. (1999-2000)

1-Abdülbaki Şahin (Hendek And. Lisesi)

2-Genç Erkek (A) Grubu 62 kg. (1999-2000)

3-Ömer Faruk Ateş (Atike Hanım And.L.)

3-Tahal Altay (İ.M.K.B. M.T.A.L.) 

Genç Erkek (A) Grubu 66 kg. (1999-2000)

1-Canberk Ceylan (Sapanca Anadolu L.)

2-Abdussamet Küçük (H.Evin And. İ.H.L.) 

3-Hakan Ayvaz (Şen Piliç METAL)

3-Umutcan Şişman (Ali Dilmen And.L.)

Genç Erkek (A) Grubu 70 kg. (1999-2000)

1-Serkan Ölmez (75.Yıl Cumhuriyet METAL)

Genç Erkek (A) Grubu 74 kg. (1999-2000)

1-Gürkan Çelik (Ö. Vizyon T.Lisesi)

2-Umut Cebeci (Hendek Anadolu Lisesi)

Genç Erkek (A) Grubu (+) 82 kg. (1999-2000)

1-Baki Keleş (Sapanca METEM)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.