Sapanca Bel. Karate turnuvası sona erdi
203 Sporcu katıldı

Sapanca Belediye Başkanlığı Karate Turnuvası İlimizden 7 Kulüp Sapanca Karate Spor Kulübü, Sakarya Kobaş Karate Spor Kulübü, Hendek Karate Spor Kulubü, Pamukova Karate Spor Kulübü, Geyve Karate Spor Kulübü, Söğütlü Spor Kulübü ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulüplerinden yaklaşık 203 sporcunun katılımı ile Sapanca Belediyesi Spor salonunda yapıldı.


Sapanca Kaymakamı Osman Sarı , Kaynarca Kaymakamı Ersin Emiroğlu , Gençlik spor İl Müdürü Ömer Kalkan , Türkiye Karate Federasyonu As Başkanı Meydan Kobaş , Sapanca Belediye Başkan yardımcısı Yaşar Gür ve Gençlik spor Şube Müdürü Özcan Cesur protokol mensubu olarak dereceye giren sporculara ödüllerini verdiler.


Müsabakalarda Karate Sporuna katkı ve desteklerinden dolayı Sapanca Kaynakamı Osman Sarı,Kaynarca Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu'ya Karate Federasyonu As Başkanı Meydan Kobaş tarafından günün anısına silt takdim edildi.


Müsabakalarda Ayrıca geçen hafta Fas'ta yapılan Ümit-Genç 21 yaş altı Dünya Karate Şampiyonasında ikinci olan Şehda Burucu Dünya üçüncüsü olan Kerem Zeren ve Milli takımda yer alan Büşra Tosun'a Protokol mensupları tarafından altın ve çeşitli hediyeler verildi.



 

Minik Erkekler 1.gr-24 kg


1.Emirhan Büyüktazim


2.Abdülkerim Şahin


3.Berkay Akkuş


3.Seyit Yasin Erkan


Minik Erkekler 2.gr-27 kg


1.Ömer Faruk Duru


2.Celal Kurun


3.Mehmet Can Aksoy


3.İnan Birinci


Minik Erkekler 3.gr-30 kg


1.Ömer Faruk Hayta


2.Emre Yıldız


3.Furkan Baysa


3.Mert Sağlam


Minik Erkekler 4.gr- 33 kg


1.Şahin Erdoğan


2.Melih Korkmaz


3.M.Eray Tokaç


3.Oğuzhan Özuçar


Minik Erkekler 5.gr- +33 kg


1.Yunus Emre Aydoğan


2.Oğuzhan Taşçı


3.Alperen Belat


3.Ömer Demir


Minik Bayanlar 1.gr-24 kg


1.İremnur Çelik


2.Cansu Çetin


3.Asunur Mutluay


3.Ayşa Hikmet Duru


Minik Bayanlar 2.gr-30 kg


1.Sedef Dökmetaş


2.Nisanur Külekçi


3.Simay Durmaz


3.İrem Durmaz


Minik Bayanlar 3.gr- +30 kg


1.Senay Turgut


2.Sena Aşçıoğlu


3.İrem Akbulut


3.Zeynep Cantürk


Yıldız Erkekler 1.gr – 31 kg


1.Talha İnanaç


2.Furkan Korkmaz


3.Öner Beden


3.Mücahit Mercan

 

Yıldız Erkekler 2.gr – 35 kg


1.Enes Malik Ateş


2.Ali Osman Elipek


3.Mert Öksüzali


3.Enes Topuz



Yıldız Erkekler 3.gr – 39 kg


1.Furkan Kaya


2.Fatih Şen


3.Farih Sarı


3.Melih Yetim



Yıldız Erkekler 4.gr – 45 kg


1.Ömer Faruk Hayta


2.Mahmıt Kartal


3.Akif Şanlı


3.Ahmet Can Deniz



Yıldız Erkekler 5.gr – + 45 kg


1.Arslan Kutlu


2.Berat Kaya


3.Tunahan Akdağ


3.Oğuzhan Dombaloğlu



Yıldız Bayanlar 1.gr-28 kg


1.Berra Meto


2.Merve Sefa


3.Beyzanur Bayram


3.Ceydanur Taş


Yıldız Bayanlar 2.gr-34 kg


1.Miray Turgut


2.Rümeysa Yıldız


3.Çiğdem Ayözen


3.Ceren Şanlı


Yıldız Bayanlar 3.gr- 41 kg


1.Kübra Yıldız


2.M.Zehra Avcı


3.Aslıhan Aygüneş


3.Sahra Erdoğan


Yıldız Bayanlar 4.gr- + 41 kg


1.Melek Çevik


2.Hilal Şen


3.Meral Şafak


3.Buse Genç


Ümit Erkekler 1. gr 35 kg


1.Utku Demirci


2.Eray Mete


3.Hüsnü Şentürk


Ümit Erkekler 1. gr 35 kg


1.Ercan Kaçar


2.Berkay Şenol


3.Onur Sarı


3.Emre Özavcı


Ümit Erkekler 3. gr 47 kg


1.Anıl Korkmaz


2.Recep Sarıoğlu


3.Enis Okumuş


3.Mert Akın


Ümit Erkekler 4. gr 52 kg


1.İsmail Köroğlu


2.Metehan Kabasakal


3.Ahmet Cansız


3.Abdurahman Gökova


Ümit Erkekler 5. gr + 52 kg


1.Doğan Ateş


2.Furkan Gökmen


3.Enes Öz


3.Abdülkadir Yılmaz


Ümit Bayanlar 1. gr 39 kg


1.Dilara Birinci


2.Melike Kahraman


3.Miraç Serbes


3.Dilara Bozoğlu


Ümit Bayanlar 2. gr 44 kg


1.Emine Göçlü


2.Beyza Ünlüsoy


3.H.Zehra Avcı


3.Buse Kara


Ümit Bayanlar 3. gr +44 kg


1.Çiğdem Teke


2.Aydan Başkurt


3.Kübranur Büyüktazim


3.S.Feyza Mercan


Genç Bayanlar 1.gr - 47 kg


1.Tuğçenur Büyüktazim


2.Çağla Yaşar


3.Şuheda Şule Bakla


3.Deniz Anık


Genç Bayanlar 2.gr - 54 kg


1.Büşra Tosun


2.Tuğçe Akkurt


3.Ayşenur Şahin


3.Melike Çevik


Genç Bayanlar 3.gr - + 54 kg


1.Ayşenur Şahin


2.Nurcan Çiçek


3.Büşra Ege


3.Betül Kunduracı


Genç Erkekler 1.gr - 51 kg


1.Ümit Atış


2.Mert Sefa


3.Ogün Tandoğan


3.Mutlu Altuntaş


Genç Erkekler 2.gr - 61 kg


1.İbrahim Çekiç


2.Ömer Köteş


3.Volkan Karagöz


3.Yunus Şavaş


Genç Erkekler 3.gr - + 61 kg


1.Fatih Burak


2.Ali Yıldız


3.Mekmet Burnaz


3.R.Ersel Koçer

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.