Taekwondocular madalya için Antalya'da
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Taekwondocular madalya için Antalya'da

09 Ocak 2018 Salı 23:17

Sakarya Atakan Taekwondo Kulübü'nden Türkiye ve Uluslararası maçlarda derece yapmış ve milli olmuş sporcular Antalya'da bugün başlayacak olan "Hasan Taştan Gençler Türkiye Şampiyonası" katılacaklar.Bu haberi Tweet et

Taekwondocular madalya için Antalya'da

 Sakarya Atakan Taekwondo Kulübü'nden Türkiye ve Uluslararası maçlarda derece yapmış ve milli olmuş sporcular Antalya'da bugün başlayacak olan "Hasan Taştan Gençler Türkiye Şampiyonası" katılacaklar. Şampiyona 14 Ocak'da yapılacak final müsabakaları ile sona erecek.

 

 

Kulüp Başkanı ve Taekwondo Milli Antrenörü Ümit Al, Antalya'ya gidecek sporcuların yoğun bir antrenman sürecinden geçtiklerini belirterek, "2017 yılında 4 milli sporcu çıkardık. Bu ay içinde Kaynarca'ya da bir Taekwondo Salonu açarak 3 antrenör ve 4 yardımcı antrenörle Sakarya'nın   amatör spor adına yeni şampiyonlar çıkarıp, Türkiye'yi temsil etmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" dedi.

 

 

GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ

Atakan Teakwondo Milli Antrenörü hocaların hocası Cemal Ot, yaptığı açıklamasında "geçtiğimiz yıllarda önemli başarılara imza attık. Yetiştirdiğimiz sporcular arasında Türkiye Şampiyonları, Uluslararası maçlarda madalyalar alan ve Türkiye'de derece yapan sporcularımız var. 2018 yılı yoğun geçecek, bu açıdan antrenmanlarımızı yoğun tuttuk. Gençler Şampiyonasına katılacak sporcularımız arasında Milli Sporcular Alper Tuna Alan ve Buse Öztürk ilk defa Gençler Türkiye Şampiyonası'na katılacak. Uluslararası maçlarda 2'ncilik, 3'ncülük ve Türkiye'de dereceleri bulunan Yağmur Dinç ile Ezgi Melda Özdağ da Gençler Taekwondo Şampiyonası'nda ter dökecekler" dedi.

 Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x