Kışlaçayspor-Sapanca Kurtköy:3-2
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Kışlaçayspor-Sapanca Kurtköy:3-2

03 Aralık 2017 Pazar 21:03

Sakarya Süper Amatör A Grubu 10 hafta Kışlaçayspor Sapancakurtköyspor evinde konuk etti kışlaçay spor kendi saha ve seyircisi önünde sapancakurtköyspor 3-2 mağlup etti.Bu haberi Tweet et

Kışlaçayspor-Sapanca Kurtköy:3-2

 Sakarya Süper Amatör A Grubu 10 hafta Kışlaçayspor Sapancakurtköyspor evinde konuk etti kışlaçay spor kendi saha ve seyircisi önünde sapancakurtköyspor 3-2 mağlup etti.


Maçın hızlı başlayan taraf ev sahibi kışlaçayspor oldu dakika 17’de Aydın ın müthiş golü ile ilk golü bulan ev sahibi takım rahat ataklar bulmaya başladı ve dakika 33 de tekrar Aydın ikinci defa topu ağlarla buluşturdu. Ilk yarının sonlarına doğru bu sefer dakika 42 de Burak ın enfes golüyle kışlaçayspor ilk yarıyı 3-0 önde kapattı. Kaan dengesiz bir şekilde ye düşerek sakatlandı ilk müdahaleyi saha içindeki sağlıkçılar tarafından yapıldı Kısa bir süre baygınlık geçirerek sakatlanan oyuncumuz Kaan 112 Acil servisine ait araçla hastaneye kaldırıldı.


Maçın ikinci yarısında adeta kışlaçay spor taraftarları saç baş yoldu Sapanca kurtköyspor daha baskılı oynadığı ikinci yarıda dakika 60’da Enes Keskin ile ilk golünü bularak skoru 3-1 yaptı. Kışlaçay spor ataklarını değerlendiremedi 3 defa kaleciyle karşı karşıya kalan Kışlaçayspor oyuncuları bu pozisyonları değerlendiremedi ve taraftarlarına saç baş yoldurdu dakika 82 de yere düşürülen Sapanca Kurtköy oyuncusu Emin penaltı kazandı ve skoru 3-2 ye getirdi son ataklarda gol pozisyonlarına giren Sapancakurtköyspor aradığı golü bulamayınca deplasmandan 3-2 mağlup ayrıldı.

Saha : Kışlaçay Arena Stadı

KIŞLAÇAYSPOR :Mert***Baran***Hasan***Mehmet***Kemal***Abdulkadir***Zafer***

Aydın***Kaan***Burak***Ferhat***

Antrenör: AYHAN ALDEMİR

SAPANCAKURTKÖYSPOR : Oğuzhan***Emin***Oğuzhan***Erdem***Abdullah***Oğuzhan***

Emre***Hayrican***Enes***Berat***Emin***

Antrenör: NURİ ÇELİK
Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x