Yıldıray Baştürk Kocaalispor'da


Yıldıray Baştürk Kocaalispor'da

06 Eylül 2017 Çarşamba 01:09

Birçok takımın listesine girmeyi başaran tecrübeli oyuncu tercihini Kocaalispor’dan yana kullandı.Bu haberi Tweet et

Yıldıray Baştürk Kocaalispor'da
 Birçok takımın listesine girmeyi başaran tecrübeli oyuncu tercihini Kocaalispor’dan yana kullandı.

 

Yeni sezona Bölgesel Amatör Lig hedefiyle başlayacak olan Kocaalispor, dış transferde Pamukova 1968’in tecrübeli futbolcusunu transfer etti.

 

 

Bombayı patlattı

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig hedefine ulaşamayan Kocaalispor, Cemal Olgun’un başkanlık koltuğuna oturmasıyla dış transfer çalışmalarına başlayan Mavi-Beyazlı ekip, ilk bombayı patlattı.

 

Kocaeli patentli

Aslen İzmitli olan ve Kocaalispor altyapısında yetiştikten sonra birçok önemli takımın formasını giyen Yıldıray Baştürk’ün transferi futbol piyasasında ses getirdi. Tecrübeli oyuncuyla Arife günü anlaşan Kocaalispor, dün itibarıyla kendi tesislerinde bir hafta sürecek kampa girdi.

  

Atalay devri

Mavi-beyazlı ekip Cemal Olgun’un başkanlık koltuğuna oturmasının ardından ilk olarak antrenör sorununu çözmüş ve geçtiğimiz yıllarda Karasuspor’u BAL’da çalıştıran

Hasan Atalay’ı takımın başına getirmişti. Atalay’ın takımın başına geçmesinin ardından Mavi-Beyazlı ekip, dış transferde bombayı patlatarak Yıldıray Baştürk’ü kadrona kattı.Sakarya Halk Gazetesi Kadir ŞİRİNBu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler
Spor Haber ekle@name x