Play-Off tarihleri açıklandı
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Play-Off tarihleri açıklandı

22 Şubat 2018 Perşembe 12:53

Sakarya U15 ve U17 Liglerinde grup maçlarının tamamlanmasının ardından play-off grubunun başlama tarihleri kesinleşti.Bu haberi Tweet et

Play-Off tarihleri açıklandı

 

Sakarya U15 ve U17 Liglerinde grup maçlarının tamamlanmasının ardından play-off grubunun başlama tarihleri kesinleşti. Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre U15 Play-Off, 2 Mart Cuma, U17 Play-Off ise 26 Mart Pazartesi başlayacak.

U15'DE 2 BİLET

2 Mart'ta başlayacak olan U15 Play-Off grubunda Adapazarıspor, Arifiyespor, Akyazı Akınspor, Erenlerspor, Harmanlıkspor, Karasu Aziziyespor, Sapanca Akademispor, Sakarya Gücüspor, Demirspor ve Yazlıkspor mücadele edecek. Tek devreli lig sistemine göre oynanacak müsabakalar sonunda ilk sırayı alacak takım Türkiye Şampiyonası'na direkt katılmak hakkı kazanacak. 2,3,4 ve 5'inci sırayı alan takımlar arasında eleme usulü yapılacak baraj maçları sonunda ise şampiyonaya katılacak ikinci takım belli olacak.

ELİT LİG

U17 Play-Off grubunda Adapazarıspor, Acıelmalıkspor, As Akyazıspor, Erenlerspor, Harmanlıkspor, Harbişspor, Hendekgücü, Karasu Aziziye, Demirspor ve Yıldırımspor Türkiye Şampiyonası için mücadele edecek. İlk iki sırayı alan takımlar şampiyonaya direkt katılırken üçüncü takımı 2,3,4 ve 5'inci sırada yeralan takımlar arasında oynanacak baraj müsabakaları belirleyecek.

Her iki play-off grubunu ilk 8 sırada tamamlayan takımlar önümüzdeki sezon ilk defa uygulanmaya başlayacak olan Elit Lig'de mücadele elde etme hakkını kazanacak.Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x