Filenin Yıldızlarında Şampiyonlar Belli Oldu

FLAŞ HABER

 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Filenin Yıldızlarında Şampiyonlar Belli Oldu

29 Aralık 2017 Cuma 22:22

Erkeklerde Söğütlü Akarca Türk-Fransız Kardeşlik Ortaokulu, Kızlarda ise ZübeydehanımOrtaokulu şampiyon oldu.Bu haberi Tweet et

Filenin Yıldızlarında Şampiyonlar Belli Oldu

 Erkeklerde Söğütlü Akarca Türk-Fransız Kardeşlik Ortaokulu, Kızlarda ise ZübeydehanımOrtaokulu şampiyon oldu.

         
Yıldızlar Voleybol İl Birinciliği sona erdi. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları birimince düzenlenen Yıldızlar (Kız-Erkek) Voleybol İl Birinciliği nefesleri kesti.

   Foto galeriye git       

Atatürk Spor Salonunda oynanan Yıldızlar Voleybol İl birinciliği final müsabakaları ile sona erdi. Yıldız kızlarda şampiyon olan ZübeydehanımOrtaokuluna ödüllerini Adapazarı İlçe Müdürü Yavuz Çangır ve Atatürk Spor Salonu Amiri Uygar Lahna, 2. olan Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokuluna Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Akova ve Voleybol Hakemleri Derneği Başkanı Mehmet Ürkmez,  3. olan Duri Bayar O.O.’na ise ödüllerini Hendek Şehit Mahmutbey O.Okul  Müdürü Recep Yazıcı takdim etti.

         
Yıldız erkeklerde ise Söğütlü Akarca Türk-Fransız Kardeşlik Ortaokulu şampiyon , İstiklal O.O. 2.,Sabihahanım Ortaokulu 3., Sait Faik Abasıyanık O.O. 4. Oldu.


Erkeklerde şampiyon Söğütlü Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu’na kupasını Söğütlü İlçe Spor Müdürü Özgür Aygün verdi.  2nci olan İstiklal Ortaokuluna ödüllerini Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Akova, , 3. Olan   Sabihahanım Ortaokuluna ödüllerini Voleybol Hakemleri Derneği Başkanı Mehmet Ürkmez  verirken, 4. olan S.F.Abasıyanık O.O. ödüllerini İhsan Duruk takdim etti.

 Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x