Gençler Voleybolda Şampiyonlar belli oldu
 SporExpres.com'u Facebook'tan takip et  SporExpres.com'u Twitter'dan takip et


Gençler Voleybolda Şampiyonlar belli oldu

15 Aralık 2017 Cuma 10:40

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Liselerarası Gençler (Kız-Erkek) (B) Voleybol İl Birinciliği sona erdi.Bu haberi Tweet et

Gençler Voleybolda Şampiyonlar belli oldu

 Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Liselerarası Gençler (Kız-Erkek) (B) Voleybol İl Birinciliği sona erdi.       


Lütfü Yaman Spor Salonunda oynanan müsabakaların ardından erkeklerde Sakarya Anadolu Lisesi Şampiyon olurken, Hendek M.T.A.Lisesi 2., Tansu Çiller M.T.A.Lisesi 3., Şehit Erol Olçok And. Lisesi ise 4. Oldu.
Foto galeriye git


Erkeklerde Şampiyon olan Sakarya Anadolu Lisesine ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel takdim ederken diğer dereceye giren okullara ödüllerini Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Akova, SAÜ SKS Spor Şube Müdürü Recep Eren, Okul idarecilerinden İrfan Köroğlu, Beden Eğitimi Öğretmenleri Yılmaz Yürek, Yakup Kurt ve Saime Kurt verdi.


Lütfü Yaman Spor Salonunda oynanan Kızlar voleybol final müsabakasında 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi 1-0 geriye düştüğü müsabakada Adapazarı  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 2-1 yenerek şampiyon oldu. Mithatpaşa Anadolu Lisesi 3. olurken,  Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi ise 4. oldu.


Kızlarda Şampiyon olan okula ödüllerini Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yavuz Salman ve 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi Okul Müdürü  Nermin Demirbaş verirken,  ikinci olan Adapazarı  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ödüllerini Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Akova , üçüncü olan Mithatpaşa And. Lisesine ödüllerini SAÜ SKS Spor Şube Müdürü Recep Eren ve Beden Eğitimi Öğretmeni Yakup Kurt, dördüncü olan Şehit Erol Olçok And. Lisesine ise ödüllerini GHSİM Spor Eğitim Uzmanı Burak Özcan takdim etti. Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler@name x