Sakaryaspor Bayan Voleybol takımı tanıtıldı


Sakaryaspor Bayan Voleybol takımı tanıtıldı

09 Ağustos 2017 Çarşamba 23:47

Bayanlar Voleybol 1.Ligi'nde mücadele eden Hendekspor takımı yeni sezonda Sakaryaspor ismi ile mücadele edecekBu haberi Tweet et

Sakaryaspor Bayan Voleybol takımı tanıtıldı
 Bayanlar Voleybol 1.Ligi'nde mücadele eden Hendekspor takımı yeni sezonda Sakaryaspor ismi ile mücadele edecek. Sakaryaspor Voleybol şubesini kuran yeşil siyahlılar sporcularında katıldığı bir törenle basının önüne çıktı.


Sakaryaspor'da Voleybol Şubesinin başına Ramazan Sezer ve Halit Evin getirilirken antrenör İdris Demir ile devam kararı alındı.

Rakipler Belli Oldu

Bu sezon Bayanlar Voleybol 1.Ligi B Grubu’nda mücadele edecek olan Sakaryaspor voleybol takımı sezonu Numenespor deplasmanında açacak. 1 Ekim’de başlayacak olan ligde yeşil-siyahlı ekibimiz kendi sahasındaki ilk maçını ise Anadolu Üniversitesi ile oynayacak. Lig’de ilk devre 24 Aralık’ta sona ererken ikinci devre karşılaşmaları 6 Ocak’ta başlayacak.


RAKİPLERİMİZ
İdris Demir komutasındaki Sakaryaspor voleybol takımı ligde Kahramankazan BLD., Karayolları, Numunespor, Pursaklar Voleybol İhtisas, TED Kolejliler, TVF Spor Lisesi, Bartın Polisgücü, Bolu BLD., Bursaspor, Anadolu Üniversitesi, Gümüşhane Gençlerbirliği, Samsun Anakent ve İdman Ocağı ile karşı karşıya gelecek.  

Bu haberi Tweet et

Anahtar Kelimeler
Spor Haber ekle@name x