banner212

banner211

1890 Reşadiyespor büyük düşünüyor

Sakarya 1.Amatör Küme ekiplerinden 1890 Reşadiyespor’da yaşanan yönetim değişikliği sonrası kulübün hedeflerinde önemli değişimler yaşandı.

1. Amatör 25.11.2020, 12:06 UTKU KAYNAR
1890 Reşadiyespor büyük düşünüyor
banner218

Sakarya 1.Amatör Küme ekiplerinden 1890 Reşadiyespor’da yaşanan yönetim değişikliği sonrası kulübün hedeflerinde önemli değişimler yaşandı. Mavi Beyazlılarda başkan Tuncay Er, bir yandan altyapı ile ilgili projeler geliştirirken bir yandan da A Takım için transfer harekatını sürdürüyor.
Bursaspor ile futbol okulu projesinde pilot okul sözleşmesi imzalayan Reşadiyespor, Futbol dahil bir çok branşta ve özel eğitim anlamında bir dizi projemiz hayata geçirmeyi hedefliyor.


BİR HAYALİMİZ VAR
Tuncay Er başkanlığındaki Reşadiyespor, Spor Bilimleri Lisansına Sahip Şamil Özcan ve Okan Karaagac önderliğinde yine Spor Bilimleri Fakültesinde Lisans adayları Alisefa Akgün Eyüp Ensar Kurt un oluşturduğu 4 kişilik antrenör grubu ile altyapı çalışmalarının startını verecek. "Var Bir Hayalimiz" projesi kapsamında bir çok branşı içinde barındırdığı sosyal hayatımız ile ilgili Beslenme, Psikoloji, Sporcu Ders takip, Müfredat Özel eğitimleri, Deprem vb bir çok konuda sporcularımıza eğitim verecek.


İLK TRANSFER TUNCAY SARI
1.Amatör Küme’de şampiyonluk hedefleyen mavi beyazlılar A Takım kadrosu içinde yeni yapılandırmaya gidiyor. Transfer harekatının startını verdiklerini belirten başkan Tuncay Er, ilk olarak amatör liglerde adından çok söz ettiren fakat sonrasında yaşadığı talihsiz sakatlık nedeni ile sahalardan uzak kalan Tuncay Sarı ile anlaşma sağladı. Liglerin başlangıç tarihinin açıklanmamasına rağmen güçlü bir ekip için yola çıktıklarını belirten Er, Tuncay kardeşimiz ile transferin ilk startını vermiş olduk dedi.

banner220
Yorumlar (0)