banner212

banner211

1.Amatör Play-off'da heyecan son haftaya kaldı

Sakarya 1.Amatör Küme Play-off Gruplarından 4.hafta maçları bugün oynandı. İki ayrı grupta oynanan maçlar sonunda şampiyonlar son hafta maçlarına kaldı

1. Amatör 13.04.2019, 23:05 14.04.2019, 13:51 UTKU KAYNAR
1.Amatör Play-off'da heyecan son haftaya kaldı
banner218

Sakarya 1.Amatör Küme Play-off Gruplarından 4.hafta maçları bugün oynandı. İki ayrı grupta oynanan maçlar sonunda şampiyonlar son hafta maçlarına kaldı.

A Grubu'ndan haftanın en önemli müsabakasında Sakarya Caddesi ve Karası Aziziyespor karşı karşıya geldi. Büyük çekişmeye sahne olan müsabaka 4-3 Karasu Aziziye üstünlüğü ile bitti. Grubun bir diğer karşılaşmasında Kocatöngelspor'un Akyazı Akınspor'u 3-0 mağlup etmesinin ardından B Grubu'nda şampiyon son haftaya kalmış oldu. Grubu'n 5.hafta karşılaşmasında Kocatöngelspor ve Karasu Aziziyespor karşı karşıya gelecek. Final niteliği taşıyan karşılaşmadan galibiyet ile ayrılan taraf şampiyonluğunu ilan ederken beraberlik ise Karasu Aziziyespor'u yine hedefe ulaştıracak.

B Grubu'nda 4.haftanın en kritik maçında Hacımercanspor, Kazımpaşa Birlikspor ile karşı karşıya geldi. Mücadele Kazımpaşa Birlikspor'un 2-1 üstünlüğü ile sona ererken şampiyonluk yarışı son haftaya taşındı. Grupta zirveyi yakından ilgilendiren bir diğer mücadelede Karaaptiler Akınspor, Hacıkışlaspor'u 4-0 mağlup ederek son haftaya girilirken 8 puan ile zirvenin ortağı oldu.

1.Amatör Küme Play-offta 5.hafta maçlarının tarih ve saatlerinin hafta içinde açıklanması bekleniyor.

5.HAFTA MAÇLARI

A GRUBU

HANLIKÖYSPOR — AKYAZIAKINSPOR                               

SAKARYACADDESİSPOR — GARAJLARTAÇSPOR               

KOCATÖNGELSPOR — KARASUAZİZİYESPOR

B GRUBU

KARAAPTİLERAKINSPOR — FERİZLİKARADENİZSPOR                    

HACIMERCANSPOR — HACIKIŞLASPOR                            

HIZIRTEPEÖZENSPOR — KAZIMPAŞABİRLİKSPOR            

Yorumlar (0)