banner212

banner211

1.Amatör Play-Off'ta final havası

Sakarya Süper Amatör Lig’de heyecan giderek artıyor. Son iki haftaya girilirken bütün takımların gruptaki şampiyonluk iddiası sürüyor.

1. Amatör 12.04.2019, 17:26 UTKU KAYNAR
1.Amatör Play-Off'ta final havası
banner218

Sakarya 1.Amatör Küme Play-off grubunun 4.haftası şampiyonluk yarışında büyük önem taşıyacak maçlara sahne olacak. Bugün iki ayrı sahada oynanacak karşılaşmalar sonrası iki grupta da şampiyon belli olabilir ya da düğüm son haftaya kalabilir.

AZİZİYE-CADDE FİNALİ

Karaman Spor Kompleksi’nde oynanacak olan A Grubu mücadelelerinin ilkinde lider Karasu Aziziyespor ve Sakarya Caddesi karşı karşıya gelecek. Şampiyonluk yarışı için büyük önem arz eden mücadeleden Karasu Aziziyespor galibiyet ile ayrılması halinde Süper Amatör Lig’e yükselecek. Beraberlik yada Sakarya Caddesi’nin kazanması halinde ise düğüm şampiyonluk yarışının son haftaya kalması kesinleşecek.

Grubun ikinci maçında bir diğer iddialı ekip Kocatöngelspor,  Akyazı Akınspor ile karşı karşıya gelecek. Kocatöngelspor bu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılarak iddiasını son haftaya taşımak istiyor. Günün son maçında grupta iddiası kalmayan iki ekip Garajlar Taçspor ve Hanlıköyspor karşılaşacak.

YA DÜĞÜN YA DÜĞÜM

Erenler Stadı’nda oynanacak olan B Grubu maçları bugün saat 17.00’de Hızırtepe Özen-Ferizli Karadeniz mücadelesi ile başlayacak. Ferizli Karadeniz grupta iddiası kalmayan rakibini geçerek son haftaya umutlu girmek istiyor. Günün ikinci maçı ise final havasında bir müsabakaya sahne olacak. Saat 19.00’da başlayacak olan Hacımercanspor- Kazımpaşa Birlikspor mücadelesi şampiyonluk yarışını ya bitirecek yada son haftaya bırakacak. Hacımercanspor müsabakayı kazanması halinde bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan edebilecek. Kazımpaşa galibiyeti yada beraberlik halinde ise şampiyon son hafta belli olacak.

Günün son maçında ise saat 21.00’de Hacıkışlaspor ve Karaaptiler Akınspor karşılaşacak. Hacımercan-Kazımpaşa Birlik maçından gelecek habere göre Karaaptiler Akınspor şampiyonluk şansını son haftaya taşımak için mücadele verecek.

banner220
Yorumlar (0)