banner212

banner211

5 Gol, 6 Kırmızı Kart

1.Amatör Lig Hendek Grubunda Çamlıca Beldespor ile Akova Barışspor Çamlıca sahasında karşılaştı. Müsabaka karşılıklı atılan gollerle 3-2 konuk ekibin galibiyeti ile sona erdi.

1. Amatör 27.12.2021, 09:51 UTKU KAYNAR
5 Gol, 6 Kırmızı Kart
banner218

1.Amatör Lig Hendek Grubunda Çamlıca Beldespor ile Akova Barışspor Çamlıca sahasında karşılaştı. Müsabaka karşılıklı atılan gollerle 3-2 konuk ekibin galibiyeti ile sona erdi.

KIRMIZILAR HAVADA UCUŞTU

Karşılaşma karşılıklı ataklarla başladı sahanın bozuk olması oyuncuları etkiledi top kontrolünün çok zor olduğu bir karşılaşma oldu. Akova Barışspor 12.Dakikada gelişen atakta Enes Sözlü ile gol buldu 1-0 öne geçti. 22.Dakikada Akova Barışspor oyuncusu  Serkan Kırmızı Kart ile oyun dışı kaldı.Ev sahibi Çamlıca Beldespor 38.Dakikada geliştirdiği atakta Yavuzhan ile eşitliği sağladı 1-1 42.Dakikada ise bir pozisyon sonrası  Çamlıca Beldespor’dan M.Fatih Akova Barışspordan ise Emre Kırmızı kart görerek oyun dışı kaldılar. Karşılaşmanın 45.Dakikasında gelişen atakta Burak’ın şutu filelerle buluştu Akova Barışspor ilk yarıyı 2-1 önde kapadı.

GOL DÜELLOSU

İkinci Yarıya Atak Başlayan konuk ekip Akova Barışspor 46.Dakikada Penaltı kazandı Penaltı vuruşunu Zapere kullandı skor 3-1 oldu. Mücadelenin 63.Dakikasında Çamlıca Beldespordan Emrah kırmızı kart gördü, Maçın Hakemi 7.Dakikalık kayıp zaman gösterdi 90+2 dakikada Çamlıca Beldespor’dan Muhammed Akova Barışspor’dan M.Mustafa Oyun dışı kaldı.Çamlıca Beldespor 90+5.Dakikada kazandığı serbest vuruşu Hasan kullandı maçın skoru belli oldu. Akova Barışspor zorlu Çamlıca deplasmanından 3-2 galip ayrılarak haftayı 3 puan ile kapatıp liderliğini devam ettirdi.

Çamlıca Beldespor:2

Akova Barışspor:3

Saha: Çamlıca

Hakemler: Zeki Erdem Şen, Mustafa Bal, Ertan Bozdemir

Çamlıca Beldespor: Avni, F.Talha(Davut), Ekrem, Yusuf, M.Bedirhan, Özkan, Yavuzhan, Muhammed, M.Fatih, Fatih Tuğ(Hasan), Serdar(Emrah)

Antrenör: Sait Ömer Canlı

Akova Barışspor:Adem, Emirhan, Burak(Engin), Ömer(Yasin), Oktay, Serkan, Crıstıan, Güngör(M.Mustafa), Zapere, Enes Sözlü(Süleyman), Emre

Antrenör:A.Kemal Yener

Goller: Dk 38 Yavuzhan Dk 90+5 Hasan(Çamlıca Beldespor)Dk 12 Enes Sözlü Dk45 Burak Dk 46 (P) Zapere(Akova Barışspor)

Kırmızı Kartlar: Dk 42 M.Fatih Dk 63Emrah Dk 90+2Muhammed(Çamlıca Beldespor) Dk 22 Serkan Dk42 Emre Dk 90+2 M.Mustafa(Akova Barışspor)

Yorumlar (0)