banner212

banner211

ADA FK'dan Çelikel'e ziyaret

İlimizin yeni kurulan kulüplerinden Ada Futbol Kulübü Başkanı Kadir Şirin ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i makamında ziyaret etti.

1. Amatör 09.10.2018, 16:38 UTKU KAYNAR
ADA FK'dan Çelikel'e ziyaret
banner218

İlimizin yeni kurulan kulüplerinden Ada Futbol Kulübü Başkanı Kadir Şirin ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i makamında ziyaret etti.

‘Çelikel önemli işler yaptı’
İlimizin yeni kurulan kulüplerinden Ada FK başkan ve yönetimi Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret etti. Çelikel’in görev yaptığı üç sene içinde önemli projelere imza attığını dile getiren ADA FK başkanı Kadir Şirin, "Spor İl Müdürümüz, “görev yaptığı süre içerisinde spor camiası adına hem de gençlik adına çok önemli projeler imza atıyor. İlimiz eskiden spor açısından birçok alanda tesis noktasında, farklı spor branşları açısından sıkıntısı vardı. Hem Büyükşehir Belediye başkanımız Zeki Toçoğlu hem de Gençlik Spor Bakanlığı'nın katkılarıyla tesis noktasında ilimiz epeyce bir mesafe kat etti. İnanıyorum önümüzdeki süreçte de çok daha başarılı çalışmalara imza atacaktır" ifadelerini kullandı.

Çelikel: Mutluluk duydum
GHSİM Fatih Çelikel ise ziyarette yaptığı konuşmada; “ADA Futbol Kulübünü  makamımda ağırlamaktan büyük mutluluk duydum. Böylesine sporu seven ve çocuklarımıza sahip çıkan Ada FK başkan ve yönetimini tebrik ediyorum. Birçok isim spor camiasında kendilerini kanıtlamış isimler… İnanıyorum ki bu oluşum Sakarya’da başta futbol olmak üzere birçok spor branşında çıtanın yükselmesinde önemli katkıları olacaktır. Her daim yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum. Böyle bir kalabalık grubu karşımda gördüğüm için çok mutlu oldum. İlimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yönetimde önemli isimler var!
6-15 yaş grubuna hitap edecek ADA Futbol Kulübü, başta futbol olmak üzere basketbol, yüzme ve masa tenisi branşlarında faaliyet gösterecek. Kulüp başkanlığını Kadir Şirin’in yaptığı ADA FK’da İdris Caymaz ve Çetin Karacançay ve Salim Şirin (Onursal Başkan), Cevdet Koçak, Ufuk Adak, Ali Yalçın Kaptan, Emre Akbulut ve İrfan Dal ( başkan yardımcıları), Mustafa Yakupoğlu, Safa Polat, Ersan Küsmez, Hasan Aksakal, Kenan Kalk, Semih Yokuşoğlu, Cemil Kopsal, Seçkin Akbulut, Çağatay Şirin, Rıdvan Ertürk, Levent İleriler, Volkan Şirin, Suat Beyenal, Alpay Şirin, Bülent Mangıroğlu, Ali Karatay, Erdem Azap, Semih Kınalı ve Ragıp Yılmazer Yönetim Kurulu üyeleri olarak görev yapacak. 

banner220
Yorumlar (1)
emircan bezer 4 yıl önce
Bu sene ada fk yı şanpuyon yapıcaz inşAllaha