banner212

banner211

Adapazarıspor'un bileği bükülmüyor

Sakarya 1.Amatör Küme Merkez 4’üncü grupta haftanın maçında iki 22 puanlı takım Adapazarıspor ve Taşkıkığıspor karşı karşıya geldi.

1. Amatör 21.02.2022, 20:20 UTKU KAYNAR
Adapazarıspor'un bileği bükülmüyor
banner218

Sakarya 1.Amatör Küme Merkez 4’üncü grupta haftanın maçında iki 22 puanlı takım Adapazarıspor ve Taşkıkığıspor karşı karşıya geldi. Grupta ilk iki sırayı alan iki takımın liderlik mücadelesinde gülen taraf Adapazarıspor oldu.

Erenler Atatürk Stadı’nda oynanan müsabakanın ilk yarısında bulduğu gollerle Adapazarıspor müsabakadan 3-1 galip ayrıldı. Mavi Beyazlılara liderliği getiren golleri 12 ve 35’de dakikada İrfan ve 44’üncü dakikada Ertuğrul kaydetti. Taşkısığıspor ikinci yarıdaki çabaları puan çıkarmaya yetmezken haftayı 22 puan ile ikinci sırada kapadı. Adapazarıspo bu galibiyetle yenilmezlik serisini sürdürmüş oldu.

Adapazarıspor kulüp başkanı Muhammetali Pulat galibiyet sonrası yaptığı açıklamada ; kritik ve zorlu bir müsabakada olmasına rağmen centilmence geçtiği için mutlu oldum. Futbolcu ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. Play-off yoluna bu tip kritik maçlar önemliydi bizim için’’ dedi.

banner220
Yorumlar (0)