Akçayspor dolu dizgin 6-3

Süper Amatör Lig’in Sapanca temsilerinden Akçayspor, yeni sezona oldukça iddialı hazırlanıyor. Yaptığı transferlerle dikkat çeken Sapanca ekibi şampiyonluk hedefliyor

1. Amatör 21.09.2021, 11:50 21.09.2021, 11:51 SporExpres
Akçayspor dolu dizgin 6-3

Sakarya Süper Amatör Küme ekiplerinden Kışlaçayspor ve Akçayspor hazırlık açında karşı karşıya geldiler. Hacımercan Sentetik sahada oynanan müsabaka Sapanca Akçayspor’a 6-3 galibiyeti ile sona erdi. Geçtiğimiz haftada Demirspor ile hazırlık maçı yapan Kışlaçayspor ikinci maçından a mağlubiyet ile ayrılmış oldu.

TRANSFERLER SES GETİRDİ

Kulüp Başkanı İsa Sezer, Akçayspor’un yeni sezonda sergileyeceği futbolla izleyenlere futbol resitali sunacağını belirterek, “Yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladık. Kadromuzu önemli isimlerle güçlendiriyoruz. Sapancaspor’dan İsak Ekici, Soner Dursun ve Yavuz Tanta, Hacımercanspor’dan İbrahim Kral, Furkan Demirsoy ve Tanju Tunç, Aşağı Kirazcaspor’dan Oğuzhan Akarsu ve Yeşilyurt Beldespor Cihat Özkılıç aramıza yeni katılan isimler oldu. Ayrıca eski kadromuzdan Ömercan Cevher, Şahin Furta, Ömer Hakkı Karadağ, Hayri Can Kaya, Tufancan Çömlekçioğlu, Nazmi Çorlu, Mehmetcan Acar ve Tunahan Kahraman’da bu sezon yine bizlerle olacak. Sapancalılar bu sezon bambaşka bir Akçayspor izlemeye hazır olsun” dedi..

Yorumlar (0)