Akova Barışspor Süper Amatör Lig'de

Play-off 2.Grup’ta Süper Amatör Lige yükselme mücadelesi veren Akova Barışspor son maçında Akyazıgücüspor’u 4-1 ağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti.

1. Amatör 18.04.2022, 18:35 18.04.2022, 18:46 SporExpres
Akova Barışspor Süper Amatör Lig'de

Sakarya 1.Amatör Küme play-off grubu maçları hafta sonu tamamlandı. 2 Grupta şampiyonlar baraj müsabakalarına kalırken Ferizlispor, Akçay ve Haydedinspor’un ardından Akova Barışspor’da adını Süper Lig’e yazdıran bir başka ekip oldu.

KUPA VE MADALYALARI ALDILAR

Bitiş düdüğünün ardından Akova Barışspor cephesinde büyük sevinç yaşanırken futbolcular galibiyet sevincini taraftarları ile paylaştı.   Karşılaşma sonunda şampiyonluğunu ilan eden Akova Barışspor yönetim, teknik heyet ve gutbolcular kupa ve madalyalarını Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba ve Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır’ın elinden alarak şampiyonluğu doyasıya kutladılar.

Akova Barışspor:4 Akyazıgücü:1

Saha: Erenler

Hakemler: Tayfun Güz, Fatih Cuhadar, Berkin Tuna

Akova Barışspor:Serdar, S.Emirhan, Hakan, Burak, Oktay(Yücel),Ertuğrul, Christian(Enes Çalışkan), Güngör(Enes Sözlü), Raphcal, Levent, Emr

Antrenör: A.Kemal Yener

Akyazıgücü: Doğan, Uğur, S.Meriç, Erkan, Ekrem, Hasan ali, Hamza(Tugay), Muhammet(Bahadır), Burak Kemiksiz(Burak Çetin), Okan, Efendi

Antrenör: Ömer İkinci

Goller: Dk 28(P)-34 Raphcal 45+1Ertuğrul Dk 90+2 Levent(Akova Barışspor)Dk 52 Ekrem (Akyazıgücü) Kırmızı Kart: Dk 75 Erkan (Akyazıgücü)

Yorumlar (1)
Taraftar 2 yıl önce
Klasman hakemi OĞUZHAN YİĞİT KARPUZ şampiyonluğu hendeğe vermiştir hendek akova kesşnlikle haketmedi kupa Kaynarcasporun hakkıydı bu işte eli olan kim varsa ALLAH büyük elbet bir gün.