banner212

banner211

Akova gençlerine güveniyor

Hendek Akovaspor Antrenör Ali Kemal Yener nezaretinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken Aşağı Kirazcaspor ile hazırlık karşılaşması yaptı.

1. Amatör 28.09.2022, 10:37 UTKU KAYNAR
Akova gençlerine güveniyor
banner218

Kurduğu genç kadro ile ve güzel futboluyla taraftarına bu sezon mücadeleci futbol izletecek olan Akovaspor’da dur durak yok.Hazırlık karşılaşmasında Aşağı Kirazcaspor ile karşılaşan Akovaspor sahadan 4-1 galibiyetle ayrıldı.Akovaspor’un gollerini Yunus Emre, Enes, Emre ve Tümer kaydetti.

GÜZEL GÜNLER

Akovaspor Antrenörü Ali Kemal Yener “ Genç kadrodan oluşan takımımız göze hoş gelen futbol oynuyor. Genç ekibimizle koşan, Mücadeleci ve teslim olmayan bir takım olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Güzel günler bizi bekliyor” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Akovaspor Kulüp Başkanı Cavit Yılmaz “ Oynadığı hazırlık maçında iki takımında hırsı, teknik heyeti ve bizleri bayağı umutlandırdı. Sahamıza gelerek bizimle hazırlık maçı oynayan Kirazcaspor yönetimine ve futbolculara bizleri yalnız bırakmayan Hendekli futbol severlere Akovaspor teknik heyet ve Futbolcularıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)