banner212

banner211

Akyazı'da amatör maçta olaylar çıktı

2018-2019 Sezonun ilk olaylı maçı geçtiğimiz hafta sonu Akyazı Sentetik sahada yaşandı. Küçücekspor-Çınarlık Gençlik maçı çıkan kavga nedeni ile tatil edildi.

1. Amatör 15.10.2018, 16:08 15.10.2018, 16:17 UTKU KAYNAR
Akyazı'da amatör maçta olaylar çıktı
banner218

2018-2019 Sezonun ilk olaylı maçı geçtiğimiz hafta sonu Akyazı Sentetik sahada yaşandı. Küçücekspor-Çınarlık Gençlik maçı çıkan kavga nedeni ile tatil edildi.

Sakarya 1.Amatör Küme A Grubu'nda Küçücek Beldespor ve Çınarlık Gençlikspor karşı karşıya geldi. Müsabakanın 75'inci dakikasında önce futbolcular birbirine girdiği tartışmalar sonra taraftarların karıştığı tekme tokat bir kavgaya dönüştü. Olaylara müdahale eden polis kavgayı güçlükle ayırabildi.

TARAFTAR SAHAYA İNDİ

Karşılaşmanın 75'inci dakikasında yaşanan bir faul pozisyonunda her iki takım oyuncuları arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Çıkan kavgaya diğer sporcular ve tribünden sahaya atlayan taraftarlarda karışınca olaylar büyüdü. Polisin kavga eden taraftar ve futbolculara müdahalesi ile olaylar bir süre sonra durulsa da mücadelenin hakemi Uğur Garan karşılaşmayı tatil ettiğini açıkladı.

 Çıkan olaylar nedeni ile yarıda kalan Küçücek Belde-Çınarlık Gençlikspor müsabakası ile ilgili kararı Perşembe günü toplanacak olan İl Disiplin Kurulu verecek.

banner220
Yorumlar (7)
Sakaryalı 54 4 yıl önce
Küçücek bir defasında 8 kişiyle bizi yenmişti .kğçüceği o zamandan beri sevmem
sakaryalı54 4 yıl önce
küçücek senelerdir aynı.. sürekli bi olay sürekli bi kavga. futbolla alakaları olmayan bir köy. bunları lige sokanlarda kabahat. her sene en az 5 maç olaylı kavgalı bunu göre göre bu gibi köylere hala nasıl sabrediliyor anlamış değilim.
Sezgin61 4 yıl önce
Neden dürüst adaletli olan tarafsızlık yorumlara müsade etmiyorsunuz
varsaşekliniz küçüceğe bekleriz 4 yıl önce
akyazı da küçücekmi kavlağanderemi diyem herkes kğlağandere der kafanız yormayın adamları altındereleriler bile ayrı görüyor kendilerinden sadece futbolda değil düğnde kıran gidiyorlar çınarlığı yani kavlağandereyi jküçücekle kıyaslamayın
Fırtına gençlik 4 yıl önce
Sakaryalı 54 rumuzlu küçücek sırtına mı bindi
Sezgin61 4 yıl önce
Kurt kocayınca köpeklerin makarası olurmuş Ata sözü
Sezgin61 4 yıl önce
Çok mu zoruna gitti küçücek spor 3. Kapılarında iken siz halen 2. Amatörler de birbirinizi yiyorsunuz çok bilirim Çınarlık sporun her sene bu tip maçlarını olaysız maçının olmaz herkes yerini bilsin köy takımı dediğin takım Süper amatörde Nağmağlup ligi bitirdi ne başarının varda çamur atıyorsun delillerin varsa paylaş yakında kimin haklı olduğunu en güzel görüntü ile televizyon da seyrederdim iz bekleyin