banner212

banner211

Alandüzüspor daha iyi olacak

Yenialandüzüspor Antrenörü Fırat Asrak, Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesine yaptığı açıklamada, 1. Amatör lig A grubunu ve takımı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

1. Amatör 23.04.2020, 17:00 UTKU KAYNAR
Alandüzüspor daha iyi olacak
banner218

Yenialandüzüspor Antrenörü Fırat Asrak, Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesine yaptığı açıklamada, 1. Amatör lig A grubunu ve takımı hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

TECRÜBE EKSİKLİĞİ

Fırat Asrak” 1. Amatör lige 2 sene önce çıktık ilk senemizde orta sıralarda mücadele eden bir takımdık ligde kalmayı başardık. Bu sene ise genç ve birkaç tecrübeli arkadaşımızla birlikte iyi bir aile ortamı oluşturduk. Ligi topladığımız 35 puanla 5. Sırada bitirdik. Bu sene Play-Off’a tecrübe eksikliğinden dolayı çıkamadık. Genç bir takımdık. Bizim için tecrübe oldu inşallah seneye Play-Off ‘u oynayacağız” dedi.

KIL PAYI KAÇIRDIK

Asrak” Bu sene lig çekişmeli geçti. Aslında bakarsanız bizim için iyi bir sezon oldu. bizim kadromuz Play-Off oynayan takımlara kıyasla maddi açıdan zayıftık. Buna rağmen iyi bir mücadele gösterdiğimizi düşünüyorum. Sıfır maliyetli bir kadro kurduk. Maddi imkanımız çok geniş değildi. Bu da bizi futbol oynamak isteyen genç arkadaşlara yöneltti. Her ne kadar tecrübe eksikliğimiz olsa da Play-Off’u kıl payı kaçırdık. Play-Off oynayan takımların çoğundan puan aldık. Ama bazı şansız karşılaşmalarda kaybettiğimiz puanlarla Play-Off’a kalamadık” dedi.

ZOR GÜNLER GEÇİRDİK

Asrak” Önümüzde ki sezon için bir çalışma içinde değiliz şuan sadece dünyayı etkisi altına alan covid 19 virüsünün bitmesini bekliyoruz. Bu durumu atlattıktan sonra çalışmalara başlayacağız. Kulüp olarak zor günler geçirdik. Maddi olarak bir gelirimiz yoktu. Tabiri caiz ise taşıma suyla bir şeyler yapmaya çalıştık. Takımda kimse para almadı. Rica minnet oynadılar. Bazı oyuncularımız çalıştıkları için bazı maçlara gelemediler. Elimizden geldiği kadar imkan sağlamaya çalıştık. İnşallah önümüzde ki sezon daha iyi şartlarda mücadele ederiz” dedi

banner220
Yorumlar (0)