banner212

banner211

Ferizli 2011 Süper Amatör Lig'de

Sakarya 1.Amatör Küme Play-off grubunda ikinci hafta maçları geride kaldı. Hafta sonu 6 ayrı grupta oynanan müsabakaların ardından 2 takım şampiyonluğunu ilan ederken 4 grupta ise şampiyonluk yarışı nefes nefese sürüyor.

1. Amatör 12.04.2022, 14:20 UTKU KAYNAR
Ferizli 2011 Süper Amatör Lig'de
banner218

Sakarya 1.Amatör Küme Play-off grubunda ikinci hafta maçları geride kaldı. Hafta sonu 6 ayrı grupta oynanan müsabakaların ardından 2 takım şampiyonluğunu ilan ederken 4 grupta ise şampiyonluk yarışı nefes nefese sürüyor. Ferizli 2011 ve Akçayspor Süper Amatör Lig’e yükselen ilk ekipler oldular

Play-off 6.grupta mücadele eden Ferizli 1911 ikinci maçında Çarka Samiyespor ile karşı karşıya geldi. Grup etabının da flaş takımı olan Ferizli rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun oynayarak farka koştu. Yeşil Siyahlıları galibiyete taşıyan golleri Sinan  Çalık (3) Barış İnce, Kerem Dönmez, Emir Mustafa Sağlam, Yasin Sarıca, Baki Selim ve Ensar Tahtacı kaydetti. Bu sonucun ardından Süper Amatör Lig’e yükselen Ferizlispor’da Kulüp başkanı Sinan Gülmez, ‘’ Sezona yeni bir yönetim ve yeni bir kadro ile başlamıştık. Grupları namağlup tamamlamıştık. Bu ünvanı koruyarak şampiyonluğumuzu ilan ettik. Son maçına da kazanarak sezonu namağlup bitirmek istiyoruz’’ dedi.

banner220
Yorumlar (0)