Fırtına Gençlerbirliği yeni sezon öncesi iddialı

Sakarya 1.Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Fırtına gençler birliği  spor kulübü, yeni sezonda iddialı bir takım kurmak için kolları sıvadı. Bu bağlamda maddi anlamda da desteğini buldu.

1. Amatör 22.06.2022, 14:00 SporExpres
Fırtına Gençlerbirliği yeni sezon öncesi iddialı

1.Amatör küme de mücadele eden Fırtına Gençler Birliği spor kulübüne destekler devam ediyor. Bu sezon yeni jenerasyon sloganından yola çıkarak  kulübünün en güzel örneklerini sponsor sayısını artırarak göstermeyi başarıyor. Amatör futbolun yarayan kanası olan sahipsizlikten ötürü birçok spor kulübü zar zor ayakta kalmaya çalışırken Fırtına Gençler birliği  spor kulübü bu sezon sponsor bularak bu algıyı yıkmayı başardı ve yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanmayı sürdürüyor.

Şehrimizin önde gelen mecaralarim com işletme sahiplerinden  Ömer Sevindik Günümüz şartlarında yok olmaya yüz tutmuş amatör camiasında kulüplerimiz sahaya çıkmakta zorluk yaşadığı bu süreçte çorbada tuzumuz olsun diyerek gönülleri fethetti.

“GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK GELECEĞE SAHİP ÇIKMAK DEMEKTİR”
Fırtına Gençler birliği  kulübüne Sponsorluk Veren Maceralarim  com işletme sahiplerinden Ömer Sevindik  yaptığı   şu açıklamalarda bulundu; “Bu şehirde yaşıyorsak bu şehre hizmet etmek boynumuzun borcudur. Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu dönemlerde gençlere sahip çıkmak adına zor ve ağır bir yükün altına giren Fırtına Gençler birliği  kulübüyle yaptığımız istişareler sonucunda ve araştırmalarımız doğrultusunda sponsorluk desteği sağlamamızın ne kadar faydalı olacağına kanaat getirdik. Gençlere yapılan hiçbir yatırım karşılıksız kalmaz. Her şey maddiyat değildir bu sporcu kardeşlerimizin hayır dualarını almakta bizlere huzur verir. Spora ve sporcuya destek olmaya gücümüz yettiğince devam edeceğiz” dedi.

 “BİZ GENÇLER İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Yapılan bu destekten  ifadeleri Fırtına Gençler birliği  spor Kulüp Başkanı Ali İhsan Tarım ; “Takımımıza destekte bulunan  Macarelarim Com sahibi Ömer Sevindik  gençlere verdikleri önem ve bizlere gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ederiz. Zor şartlar altında emek veren kulüplerimize bu tür katkıların artmasını temenni ediyoruz. Bizler gençlerin kötü alışkanlıklar kazanmaması için gece gündüz çaba sarf ediyoruz. İnşallah bundan sonra da anı heyecan ve azimle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)