banner212

banner211

Hacımercanspor taraftarı ile buluştu

1. Amatör Küme takımlarından  Hacımercanspor, 2018-2019 sezonun açılışını Kırkpınar Stadı'nda yaptığı hazırlık maçı ile yaptı.

1. Amatör 17.09.2018, 19:30 17.09.2018, 15:37 UTKU KAYNAR
Hacımercanspor taraftarı ile buluştu

1. Amatör Küme takımlarından  Hacımercanspor, 2018-2019 sezonun açılışını Kırkpınar Stadı'nda yaptığı hazırlık maçı ile yaptı. Kazımpaşa Birlikspor'u  konuk eden Bordo Mavililer sahadan 3-2 galip ayrıldı.

Yeni sona iddialı hazırlanan Hacımercanspor sezon açılışını geçtiğimiz hafta sonu Kırkpınar Stadı'nda yaptı.Yeni transferlerin tanıtıldığı sezon açılışı sonrası Bordo Mavililer  1.Amatör Küme ekiplerinden Kazımpaşa Birlikspor ile karşı karşıya geldi. Hacımercanspor Kulüp Başkanı Metin Mercan karşılaşmayı Kazımpaşa Birlikspor Başkanı Gürkan Gülseven ile birlikte izledi. Bordo Mavililer Berkan (2) ve İbrahim'in golleri ile sahadan 3-2 galip ayrıldı.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Hacımercanspor'un mevcut kadrosu ve yeni transferleri ile çok daha güçlü bir ekip haline geldiğini belirten antrenör Bayram Ay hedeflerinin gruptan birinci çıkarak şampiyon olmak olduğunu söyledi.

Sporun gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için en güzel uğraş olduğuna dikkat çeken Ay, "Tamamı kendi bölgemizden kardeşlerimizle bir yola çıktık. Bir yandan sportif başarı bir yandan ise gençlere faydalı olmak istiyoruz. Sportif faaliyetlere uğraşan gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak duruyor. İşte buda bizleri yaptığımız işte en mutlu eden konu" dedi.

Haftada 2 idman ile hazırlandıklarını belirten Bayram Ay; "Maç oynadığımız tüm kulüpler kendi ligimizde farklı gruplarda mücadele ediyor. Yani hazırlık maçları eksiğimizi fazlamızı olabilecek en güzel şekilde gösteriyor. Biliyorsunuz Hacımercan'da yapılan spor tesisi yakın bir zamanda tamamlanacak. Sahamızda tamamlandığında Süper Amatör Lig'e çıkmak için önümüzde hiçbir engel kalmayacak. Bizlere olan desteği sebebiyle Başkanımız Metin Mercan'a tekrar teşekkür etmek istiyorum." ifadelerini kullandı

Yorumlar (0)