Hakeme kızıp sahadan çekildiler

Sakarya 1.Amatör C Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Pazarköy Eğitimspor, 13.hafta mücadelesinde bir başka Akyazı temsilcisi Hasanbeyspor ile karşılaştı

1. Amatör 24.01.2023, 11:25 24.01.2023, 11:28 SporExpres
Hakeme kızıp sahadan çekildiler

Sakarya 1.Amatör C Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Pazarköy Eğitimspor, 13.hafta mücadelesinde bir başka Akyazı temsilcisi Hasanbeyspor ile karşılaştı.Akyazı Suni Çim’de oynanan mücadelede Pazarköy Eğitimspor karşılaşmaya iyi bir başlangıç yaparak,  Burhan ile öne geçti . Hasanbey’ den Bünyamin bu gole hemen cevap verdi ve skora denge geldi. 1-1 Karşılaşmanın  25.dakikasında Bünyamin bir kez daha sahneye çıkarak takımını 2-1 öne geçirdi.42’de Penaltı kazanan Pazarköy Eğitimspor Salih Akcan ile golü bulunca devre 2-2 eşitlikle sona erdi.

SAHADAN ÇEKİLDİLER

Pazarköy Eğitimspor ikinci yarıda aradığı golü  Özkan bir kez daha bulunca 3-2 öne geçti. Karşılaşma bu skorla devam ederken Pazarköy Eğitimspor’un kazandığı penaltı atışı sonrasında Hasanbeyspor teknik heyeti ve futbolcuları hakemi protesto ederek sahadan çekildiler. Bu sonuçla 3-0 Hükmen galip gelecek olan Pazarköy Eğitimspor haftayı 27 puan ile zirvede tamamladı.

Kaynak: Akyazihavadis.com

Yorumlar (0)