banner212

banner211

Hayrettinspor'da yüzler gülüyor

Sakarya 1. Amatör Küme C Grubunda mücadele eden Hayrettinspor Bekir Ünal’ın antrenörlüğünde çıktığı üçüncü karşılaşmada Akyazı Kuzuluk deplasmanından bir gol ve üç puanla döndü..

1. Amatör 20.11.2018, 18:20 UTKU KAYNAR
Hayrettinspor'da yüzler gülüyor
banner218

Sakarya 1. Amatör Küme C Grubunda mücadele eden Hayrettinspor Bekir Ünal’ın antrenörlüğünde çıktığı üçüncü karşılaşmada Akyazı Kuzuluk deplasmanından bir gol ve üç puanla döndü..

BEKİR ÜNAL FARKI

Hayrettinspor da  Bekir Ünal’ın antrenörlüğe getirilmesi sonrası aldığı puanlarla dikkat çekiyor. Üç hafta önce takımın başına getirilen Bekir Ünal, bir berberlik iki galibiyet aldı. Hayrettinspor bu hafta çıktığı Akyazı Kuzuluk deplasmanında Kuzulukspor’u Adem Bal’ın şık kafa golüyle 1-0 yenmeyi başararak yükselişine devam etti.

AYVA LOKUMU İKRAMI

Hayrettinsporlu futbolcular ve yöneticiler Kuzulukspor deplasmanında karşılaşama öncesi rakiplerine ayva lokumu, ayva cezeryesi ve ayva ikram ettiler. Kuzuluk suni çimde oynana karşılaşmanın ilk yarı karşılıklı ataklarla ve iki takım adına kaçırılan fırsatlar ile sona erdi.

ÇOK KAÇIRDILAR

İkinci yarı oyunun hakimiyeti ele alan Hayrettinspor aradığı golü 70. dakikada takım kaptanı Burak’ın sağ taraftan yaptığı ortaya Adem Bal’ın şık kafa vuruşu ile kavuştu ve deplasmanda 1-0 öne geçti. Golden sonrada oyunun hakimi olan Hayrettinspor, kaptan Burak, Fahri ve Recep ile yüzde yüzlük gol pozisyonlarını cömertçe harcayınca farkı kaçırdı. Karşılaşmanın 90 dakikası Hayrettinspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

ÇIKIŞIMIZ DEVAM EDECEK

Karşılaşma sonrası açıklama yapan Hayrettinspor Kulüp Başkanı Eyüp Dönmez, çıkışlarının ve iyi futbollarının devam edeceğini ifade ederek “ Hocamız Bekir Ünal’ın gelişi ile takımımız da gözle görülür bir yükseliş başladı. Üç haftada iki galibiyet bir berberlik aldık. Futbolcularımızı ve teknşk heyetimizi tebrik ediyorum. Ayrıca bize desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Cevat Keser’e, PAYDER, Mekece Pamukova Lokum ve Şekerleme’ye ve İnançlar Petrole teşekkür ederim.” dedi.

Hayrettinspor Kuzuluk deplasmanından Pamukova’ya dönüşünde İnançlar Petrol’de akşam yemeğinde galibiyeti kutladı.

Yorumlar (0)