banner212

banner211

Hayrettinspor yeni başkan Eyüp Dönmez

Sakarya 1. Amatör Kümede mücadele eden Hayrettinspor yeni başkan Eyüp Dönmez oldu.  Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen genel kurulda tek liste ile seçime gidildi.

1. Amatör 30.08.2018, 10:43 UTKU KAYNAR
Hayrettinspor yeni başkan Eyüp Dönmez
banner218

1.Amatör Küme ekiplerinden Hayrettinspor'da yeni yönetim belli oldu. Hafta sonu yapılan Olağanüstü genel kurulda eski başkan Volkan  Çanak aday olmazken,  tek liste ile aday olan Eyüp Dönmez Hayrettinspor’un yeni  kulüp başkanı oldu.

YENİ YÖNETİM

Daha önceki dönemlerde Hayrettinspor Kulüp başkanlığı ve yöneticiliği yapan Eyüp Dönmez’in yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:Başkan yardımcısı Bircan Tufan, Sportif direktör ve Genel kaptan Ceyhun Gür, Yönetim kurulu üyeleri Celal Kamalı, Muhammed Seleci, Gökhan Pehlivan, Gökhan Yılmaz ve Aziz Can Durak

BİRLİK BERABERLİK

Pamukova’nın kendi öz kaynak gençleri ile geçen sezonki kadroyu koruyup 1. Amatör ligde centilmence mücadele edip üst sıralarda yer almak istediklerini belirten  Hayrettinspor Kulüp başkanı Eyüp Dönmez; “ Pınarlı-Bacı ve Hayrettin Mahalleleri etle tırnak gibi bir birinden ayrılmaz parçalardır. 3 Mahallenin gençleri de ayrım yapmaksızın hep bir arada yaşayan, birlikte sevinen birlikte üzülen gençlerimiz. Bu sezon ligde Pamukovamızın  ve kendi mahallemizin gençleri ile mücadele edeceğiz. Sahada centilmen ve iyi futbol oynayan üst sırları hedefleyen bir Hayrettinspor hedefliyoruz “ dedi.

Hayrettinspor olağan kongresi sonrası sportif direktörlüğe ve genel kaptanlığa getirilen Ceyhun Gür, Pınarlı-Bacı ve Hayrettin Gençlik Başkanı olurken, yeni antrenörün en kısa zamanda açıklanacağı belirtildi.

Yorumlar (0)