Hendek Dikmenspor-Akova Barışspor:0-7

1.Amatör Lig Hendek Grup maçında Akova Barışspor , Hendek Dikmenspor’u 7-0 ağlup ederek ikinci yarıya 3 puan ile başladı.

1. Amatör 17.01.2022, 20:55 UTKU KAYNAR
Hendek Dikmenspor-Akova Barışspor:0-7

Hendek Suni çim sahada karşılıklı ataklarla başlayan karşılaşmada Hendek Dikmenspor Grup lideri olan Akova Barışspor karşı çok etkili olamadı. Karşılaşmanın ilk yarısında Akova Barışspor, Hendek Dikmenspor karşısında 21 ve 23. dakikada Crppaeal ve 45. dakikada Dikmen Spordan Ceyhun’un ters vuruşu ile bulduğu gollerle ilk yarıyı 3-0 önde kapadı.

İkinci yarı oyunda üstünlüğünü devam ettiren Akova Barışspor 46. dakikada Enes, 54. Dakikada Crppaeal, 56. dakikada Süleyman ve 75. dakikada Cristian’ın golleri ile sahadan 7-0 galip ayrıldı. Haftayı 3 Puan ile kapayan Akova Barışspor Amatör Lig Hendek Grup liderliğini sürdürdü.

Saha: Hendek Suni çim

Hakemler: Halil İbrahim Arabacı, Mert Çakır, Onur Solak

Hendek Dikmenspor: Muhammet*, Tuncay*(Ceyhun), Emre*, Eren*, Ö.Faruk(Yiğitcan), Sedat*, Gaffar*(Eray), İbrahim*, Bayram*, Melih*, Mustafa*

Antrenör: İrfan Köroğlu

Akova Barışspor: Edem**, S.Emirhan** (Emirhan Saltuk**), Burak***, Ömer***, Oktay***, Yasin***(Süleyman**), Cristian***, Güngör**(Engin**), Crppaeal****, Enes Sözlü***, Enes Çalıştan**

Antrenör: Ali Kemal Yener

Goller: Dk 21-23-54 Crppaeal, Dk 46 Enes, Dk 56 Süleyman, Dk 75 Cristian (Akova Barışspor)Dk 45 Ceyhun(Kendi Kalesine) (Hendek Dikmenspor)

Yorumlar (0)