Hendek Dikmenspor-Hendek Gençlikspor:2-3

1.Amatör Küme Hendek Grubu ikinci hafta müsabakasında  Hendek Dikmenspor, Hendek suni çim sahada karşılaştığı Hendek Gençlikspor’a 3-2 mağlup oldu.

1. Amatör 21.11.2021, 18:36 UTKU KAYNAR
Hendek Dikmenspor-Hendek Gençlikspor:2-3

Konuk ekip Hendek Gençlikspor ilk dakikadan itibaren oyunda üstünlüğü ele geçirdi atak üstüne atak yapaya başladı 25.Dakikada gelişen atakta Barış’ın vuruşu filelerle buluştu konuk ekip 1-0 öne geçti. Başlama vuruşuyla konuk ekip yine atak geliştirdi 27.Dakikada seze ile gol bulan Hendek Gençlikspor skoru 2-0 getirdi. Bu golün hemen ardından Hendek Dikmenspor, Fırat’ın golü ile farkı bire indirdi. 33.Dakikada Konuk ekip Hendek Gençlikspor Barış ile bulduğu gol ile ilk yarının skorunu belirledi 1-3

İkinci yarı her iki takımda maça gol bulmak için karşılıklı atak yapsalar da başarılı olamadılar.  Mücadelenin 90.Dakikasında ev sahibi ekip Hendek Dikmenspor,  Fırat il bir gol bulsa da puan çıkarmak için yeterli olmadı. Müsabaka Hendek Gençlikspor’un 3-2 üstünlüğü ile sona erdi.

Hendek Dikmenspor:2

Hendek Gençlikspor:3

Stat: Hendek Suni Çim

Hakemler:Yusuf Kaan Duyaroğlu, Görkem Çınar, Emirhan Yıldırım

Hendek Dikmenspor:Turgut, Emre, Sedat, Adem, Diyar, Gaffar, Ertan(Murat), ÖmerAçıklık(Ömer Tenk), Fırat, Mustafa(Adulhamit), İbrahim(Tuncay)

Antrenör:Mehmet Köroğlu

Hendek Gençlikspor: Salih, Umut, Semih, Serhat, Barış(Faik), Metin(Berat), Sezer, Yasin, Ünal(Milazım), Enes, Abdulmutalif(Yunus)

Antrenör: Orhan Kumru

Goller: Dk 32-90 Fırat(Hendek Dikmenspor)Dk 25-33 Barış Dk27 Sezer (Hendek Gençlikspor)

Kırmızı Kart: Dk 87Adem(Hendek Dikmenspor)Arda Baki(Yedek)(Hendek Gençlik)

Yorumlar (0)