banner212

banner211

Hendek Gençlikspor-Çamlıca Beldespor:3-1

1.Amatör lig 1.Hafta Hendek Grup maçında Hendek Gençlikspor ile Çamlıca Beldespor Hendek Sentetik sahada karşılaştı. Hendek Gençlik karşılaşmadan 3-1 galibiiyet ile ayıldı.

1. Amatör 15.11.2021, 17:32 UTKU KAYNAR
Hendek Gençlikspor-Çamlıca Beldespor:3-1
banner218

Karşılaşma karşılıklı ataklarla başladı ilk dakikalarda her iki takımda kontrollü bir şekilde oyun kurmaya çalıştı.  Maçın 18.Dakikasında Hendek Gençlikspor geliştirdiği atakta Sezer’in vuruşu filelerle buluştu 1-0 skoru yakaladılar. 26.Dakikda Çamlıca Beldespor aradığı Gol’ü Yavuzhan ile buldu skor 1-1 oldu her iki takımda yaptığı ataklarda gol atma başarısı gösteremeyince ilk yarı 1-1 sona erdi.

İkinci yarı Çamlıca Beldespor Gol atmak için rakip kalede tehlike yaratsa da bir türlü aradığı golü bulamadı. Hendek Gençlikspor 72.Dakikada geliştirdiği atakta Yunus ile gol buldu skor 2-1 oldu. 90+2 Dakikada Hendek Gençlikspor maçın skorunu belirleyen golü Yasin kaydetti lige 3.Puanla başlayan taraf Hendek Gençlikspor Oldu.

Hendek Gençlikspor:3

Çamlıca Beldespor:1

Stat: Hendek Sentetik

Hakemler: Mustafa Bal, Onur Solak, Emirhan Yıldırım

Hendek Gençlikspor: Salih, Ünal, Semih, Serhat, Barış(Faik), M.Emre(Milazım), Sezer(Kaan), Yasin, Ena(Yunus), Enes, Abdulmuhtalip(Berat)

Antrenör: Orhan Kumru

Çamlıca Beldespor:Avni, Davut, Yusuf, S.Sırrı(Emircan), M.Bedirhan, F.Talha(Emreh), M.Fatih, Sedar(Semih), Hasan, Yavuzhan, Eren

Antrenör: Serdar Sarıtaş

Goller: Dk 18 Sezer Dk 72 Yunus Dk 90+2 Yasin(Hendek Gençlikspor) Dk 26 Yavuzhan(Çamlıca Beldespor)

banner220
Yorumlar (0)