banner212

banner211

Hendek'te Amatör Spor İstişare Toplantısı

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve TÜFAD  önderliğinde başlatılan istişare toplantılarına Hendek’te devam edildi.

1. Amatör 26.10.2018, 15:58 26.10.2018, 16:45 UTKU KAYNAR
Hendek'te Amatör Spor İstişare Toplantısı
banner218

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve TÜFAD  önderliğinde başlatılan istişare toplantılarına Hendek’te devam edildi. Hendekli kulüp temsilcilerinin katıldığı toplantıda amatör sporun sorunları masaya yatırıldı.

Geçtiğimiz günlerde Akyazı’da yapılan Amatör Futbol Kulüpleri istişare toplantısının ikinci Hendek’de yapıldı. Sakarya Amatör Spor Kulüpleri ve Tüfad iş birliği ile organize edilen toplantıya Hendek’de faaliyet gösteren kulüplerin temsilcilerinin yanı sıra ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Tüfad Sakarya Şubesi Başkanı Tamer İlaçan, İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Kemiksizoğlu, ASKF Genel Sekreteri Ahçet Silahçu, TÜFAD yönetim kurulu üyesi Sami Bağdatlı ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü katıldı.

Bayraktepe Tesisleri’nde yapılan toplantı amatör takımların sorunları ve sporda şiddetin azaltılması gibi konular hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantı sonrası ASKF Başkanı Yaşar Zımba Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye amatör sporlara verdiği destekten ötürü plaket verdi.

banner220
Yorumlar (0)