Kaynarcaspor yönetimi yemekte buluştu

Kaynarcaspor’da yapılan kongre sonucu tekrar Başkanlığa seçilen Ali Osman Halil ve yönetim kurulu yemekte bir araya gelerek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirttiler.

1. Amatör 18.07.2021, 11:43 UTKU KAYNAR
Kaynarcaspor yönetimi yemekte buluştu

“KENETLENECEĞİZ”

Kaynarcaspor yönetimi yemekte bir araya geldi. Takımın geleceğinin konuşulduğu yemekte görev üyelerinin görev dağılımı da yapılırken, şampiyonluk hedefi vurgusu yapıldı. Başkan Ali Osman Halil; “Kaynarca Spor Kulübü üyelerinin bizlere gösterdikleri güveni boşa çıkarmayacağız. Kaynarcaspor'un ilçemizi en iyi şekilde temsil etmesi ve iddialı hale gelmesi için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Kaynarca Spor olarak Erkan Sevil hocamızla devam edeceğiz. İhtiyaç olan bölgelere transferlerinizi yapacağız. Bu sene şampiyonluğu elde etmek için yönetim, teknik ekip ve futbolcular ile kenetleneceğiz. Takım için belirlediğimiz bütçenin yarısını yönetim olarak biz karşılayacağız. İlçe halkımızın desteği ile bu takımı çok iyi yerlere getireceğimizi düşünüyorum” dedi.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Kaynarca Spor’un geleceğinin konuşulduğu yemekte yönetimin üyelerinin görev dağılımları yapıldı.

Ali Osman Halil başkanlığındaki yönetim şöyle: As Başkan Ahmet Sağır, Başkan Yardımcısı Sedat Ada, Genel Sekreter Furkan Onkun, Mali İşler Sorumlusu Alaattin İpekçioğlu, Hakan Sarıca, Yasin Sancak

Denetleme Kurulu: Burhanettin Hazar, Nait Usta, İhsan Erkul

Yorumlar (0)