Kazımpaşabirlik keyifli başladı 4-1

1.Amatör Küme B Grubu'nun açılış maçında Kazımpaşa Birlikspor, Altınderespor karşısında aldığı 4-1'lik galibiyetle lige moralli başladı.

1. Amatör 02.10.2018, 10:06 UTKU KAYNAR
Kazımpaşabirlik keyifli başladı 4-1

1.Amatör Küme B Grubu'nun açılış maçında Kazımpaşa Birlikspor, Altınderespor karşısında aldığı 4-1'lik galibiyetle lige moralli başladı. Futbolseverlerin ilgi gösterdiği maça Kazımpaşa Birlikspor hızlı başladı. Maçın 10ncu dakikasında Furkan'ın ara pasında topla buluşan Emre, rakibini geçerek güzel bir plase vuruşla topu ağlara yolladı. Bu golden sonra karşılaşmada karşılıklı ataklar vardı. Fakat her iki takımda başka gol atamayınca ilk  yarı Kazımpaşa Birlikspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

 İkinci yarıya beraberliği sağlamak için Altınderespor atak başladı.Fakat son vuruşlarda kaleci Oğuzhan'ı geçemedi. İlerleyen dakikalarda Kazımpaşa Birlikspor oyuna ağırlık koydu. 55nci dakikada Kazımpaşa Birlikspor, serbest vuruş kazandı. Topu başına Furkan geçti. Yaptığı ortada Oğuz Bak, güzel bir kafa vuruşuyla takımının 2nci golünü Altınderespor ağlarına bıraktı. Kazımpaşa Birlikspor 3ncü golünü 75nci dakikada buldu. Bu dakikada Sinan'ın pasıyla topla buluşan Yüksel Sert düzgün vuruşla skoru 3-0 yapan golü attı.

Maçın 80nci dakikasında Altınderespor farkı ikiye indiren golü buldu. Bu dakikada Oğuz cezalanı içinde rakibini çekince hakem penaltı noktasını gözterdi. Atışı Zekeriya gole çevirdi 3-1. 86ncı dakikada Celal'in pasıyla topla buluşan Sinan, kaleciyide çalımlayarak boş kaleye topu  yolladı 4-1. Mücadele Kazımpaşa Birlikspor'un 4-1'lik üstünlüğü ile sona erdi.


 

Yorumlar (0)