banner212

banner211

Kızılcıkspor'da tek hedef şampiyonluk

1.Amatör Lig Karasu Grubunda mücadele eden Kızılcıkspor ligin bitmesine bir hafta kala grup şampiyonluğunu garantileyerek adını Play-Off’a yazdırdı.

1. Amatör 15.03.2022, 11:26 15.03.2022, 11:48 UTKU KAYNAR
Kızılcıkspor'da  tek hedef şampiyonluk
banner218

1.Amatör Lig Karasu Grubunda mücadele eden Kızılcıkspor ligin bitmesine bir hafta kala grup şampiyonluğunu garantileyerek adını Play-Off’a yazdırdı. Yeşil beyazlı ekip transferin son gününde takıma dört yeni transfer yaparak kadrosunu güçlendirdi.

4 GELDİ İKİ GİTTİ

1.Amatör Lig Karasu Grubunda mücadele eden Kızılcıkspor ligin bitmesine bir hafta kala grup şampiyonluğunu garantileyerek adını Play-Off’a yazdırdı. Yeşil beyazlı ekip transferin son gününde takıma dört yeni transfer yaparak kadrosunu güçlendirdi.  Kuzey ekibi Kazimiyespor’dan tecrübeli orta saha oyuncusu Zafer Bıçak, Arifiyespor’dan orta saha Aydın Aydılıyı, Kocaali Sahilspor’dan Ali Şükrü Çatalbaş, ve kaleci Ali Fuat Kırıkçı’yı kadrosuna kattı. Yeşil beyazlı ekipte Selçuk Yıldız ve Ender Kılıç ile yollar ayrıldı.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Antrenör Berat Alemdar, “  Transfer döneminin sonun gününde takımımıza dört yeni transfer yaptık. Takım olarak Play-Off’a çok hızlı bir şekilde hazırlanıyoruz. Hedefimiz tabii ki şampiyonluk takım olarak buna inanıyoruz.  Yeni gelen arkadaşlarımız ile gücümüze güç kattık. Umarım yolun sonunda Süper Amatör Lige yükseleceğiz” dedi.

Yorumlar (0)