Kocaalispor'un geleceğini konuştular

Sakarya 1.Amatör Küme’de yakaladığı başarı ile Süper Amatör Lig’e yükselen Kocaalispor, yeni sezon öncesinde bir araya geldi.

1. Amatör 29.05.2023, 21:49 29.05.2023, 21:58 SporExpres
Kocaalispor'un geleceğini konuştular

Sakarya 1.Amatör Küme’de yakaladığı başarı ile Süper Amatör Lig’e yükselen Kocaalispor, yeni sezon öncesinde bir araya geldi. Mustafa Sarı başkanlığında ilk sezonunda şampiyonluğu yakalayan Mavi Beyazlılar , iş adamları ile bir araya gelerek kulübün geleceğine dair hedefleri konuştular. Kocaalispor yapılan istişarelerin ardından önümüzdeki sezondan itibaren bir çok branşta gençlere yatırım yapma kararı alındı.
GENİŞ KATILIM
Kacaali Flower Cafe’de iş adamları ile bir araya gelen Kocaalispor yönetimi yeni sezona dair planlama hedeflerini ve yeni faaliyet gösterecekleri branşlarla ilgili bilgilendirme yaptı. Toplantıya kulüp başkanı Mustafa Sarı’nın yanı sıra Aytaç Önal, Emrah Akyüz, Celal Abatay, Yavuz Selim Din, Hüseyin Ekşi, Salih Tavacı, Reis Yakışır, Mustafa Altıntaş, Ömer Ekşi, Mücahit Şeker, Uğur Kanbur, Hüseyin Ekşi, Alper Kanbur, Ali Say, Birol Yiğit, Mustafa Akbıyık, Muhammed Kayasan, Emrah, Ömeroğlu, Sefa Alemdaroğlu, Sefa Barış, Hüseyin Madenci, Halil Aslan, Ensar Kahraman, Hüseyin Balta, Kemal Biryan, Faruk Yenisu, Oğuzhan Yan ve Oğuzhan Ekşioğlu katıldı.
GENÇLERE ÖNEM
Şampiyonluk ile sonuçlanan 2022-2023 sezonu hakkında bilgiler veren Başkan Mustafa Sarı, Kocaali’yi en iyi şekilde temsil ettiklerine inandığını belirterek; Yeni sezonda gençlere daha çok şans tanıyacak bir oluşum yapmak istiyoruz. Yarışmacı bir takım olmanın dışında Teakvando, Güreş, Voleybol gibi branşlarda kuracağımız takımlarla gençlere hem spor yapma imkanı sunmak hem de genç sporcular yetiştirmek misyonu ile faaliyet göstermeyi hedefliyoruz. Futbolda ise sadece A Takım olarak değil açacağımız futbol okulları ile altyapıya önem veren örnek kulüpler arasında olmak istiyoruz.

Yorumlar (0)