Kuruderespor'dan 21 imza

Sakarya 1.Amatör Küme ekiplerinden Kuruderespor yeni sezona iddialı geliyor.

1. Amatör 20.07.2022, 23:57 SporExpres
Kuruderespor'dan 21 imza

Sakarya 1.Amatör Küme ekiplerinden Kuruderespor yeni sezona iddialı geliyor. Kırmızı Yeşilli Kuzey ekibinde şampiyonluk parolası ile transfer harekatı başlarken Sportif Direktör Recep Kurt iç transferde 12 dış transferde ise 9 futbolcu ile anlaşma sağlandıkları bilgisini verdi
12 DIŞ TRANSFER
 İbrahim Menteşe başkanlığındaki Kuruderespor’da Dış transferde kaleci Sezer İrit, Berkay Karakasal, orta saha Yücel Yayla, Ömer Faruk Tiryaki, stoperler Murat Demir, Cezayir Yılmaz, Murat Şahin, sağ bek Gökhan Gündüz, Selçuk Altıntop, sağ kanat Ömer Kocatürk,  forvetler Orhan Baki, Raphael Okali ile sözleşme imzaladı. 
9 İÇ TRANSFER
Yeni sezon için şampiyonluk hedefi koyan Kuruderespor iç transferde orta saha Fatih Yılmaz, Furkan Yılmaz, stoper Ramazan Köse, Recep Özdemir, sağ kanat Zafer Alemdar ve Ertuğrul Çelen, orta saha Enes Egelioğlu,  Kerem Köroğlu ve Kadir Dilsiz ile yeniden anlaştı. Öte yandan teknik kadro ile ilgili bu hafta içinde yeni bir isimle anlaşılması bekleniyor.
BAŞKAN İDDALI
Kuruderespor kulüp başkanı İbrahim Menteşe, her şeyden önce centilmence mücadele edecek Kurudere’ye yakışır bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Takviyelerimiz gelecek. Süper Amatör Lig hedefine ulaşmak için ben ve yönetici arkadaşlarım üzerimize düşeni yapacağız sonrasında görev saha içerisinde mücadele edecek futbolcu kardeşlerimize kalacak.’’ Dedi.


 

Yorumlar (0)