Kuzulukspro'da transfer harekatı

Sakarya 1.Amatör Küme A Grubu’nda ilk devreyi 22 puan ile ikinci sırada bitiren Kuzulukspor şampiyonluk hedefi doğrultusunda ikinci yarı öncesinde transfer harekatını sürdürüyor.

1. Amatör 30.12.2022, 10:59 SporExpres
Kuzulukspro'da transfer harekatı


6 İMZA
Kırmızı Beyazlılar Kuzulukspor devre arasında yaptığı flaş ve önemli takviyelerle ara transfer dönemine damga vurdu. Kuzulukspor, Alaağaçspordan Yakup Keleş, Kızılcıkspordan Berat Ağaoğlu,Dedelerspordan eski oyuncuları Mustafa Koruyucu, Düzcespordan Berkan Bam, Fırtına Gençlerbirliği’nden Emrah Özkan ve As Kuzulukspor’dan Nurullah Özmert’i kadrosuna katarken önümüzdeki günlerde de 1 veya 2 önemli futbolcu ile görüşme halinde olduklarını ve transferlerin an meselesi olduğunu  açıkladılar.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kuzulukspor yöneticileri Emre Çiçek, Özgür Kaya Ve Yunus Asan; Kadromuza kattığımız isimlere güvenimiz tam, bize büyük katkı vereceklerinden eminiz ve onlara güveniyoruz. Taraftarlarımızda bize ve takımımıza güvenmeye, desteklemeye devam etsin gelecek olan başarıda hepimizin payı olsun, Ayrıca takımıza maddi manevi desteklerini esirgemeyen iş insanı Ömer Peker’e ve tüm destekçilerimize teşekkür ediyoruz dediler.

Kaynak: Akyazihavadis.com


 

Yorumlar (0)