Ömer Kaya, Darıçayırıspor'dan ayrıldı

2. Amatör Küme’de göz dolduran bir performans sergileyerek şampiyon olan ve 1. Amatör Küme’ye yükselen Darıçayırıspor’da şok bir ayrılık yaşandı.

1. Amatör 04.08.2023, 12:21 SporExpres
Ömer Kaya, Darıçayırıspor'dan ayrıldı

2. Amatör Küme’de göz dolduran bir performans sergileyerek şampiyon olan ve 1. Amatör Küme’ye yükselen Darıçayırıspor’da şok bir ayrılık yaşandı. Darıçayırıspor ile Antrenör Ömer Kaya yollarını ayırdı. Darıçayırıspor’un 1. Amatör Küme’ye yükselmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ve fedakarlık gerektiğinde yaptıklarını ifade eden Antrenör Ömer Kaya, ““Oyuncularımız da biz de elimizden gelen fedakarlığı yaptık ve özverili bir şekilde çalıştık” diyen Kaya, “Bunun neticesi olarak da namağlup 1. Amatör Küme’ye yükseldik. Ancak kupayı kaldırmamızın hemen ardından yönetim bize önümüzdeki dönem için bütçelerinin olmadığını söyledi. Bize de ayrılmaktan başka çare kalmadı” dedi.

Yorumlar (1)
Bayram Turhan 10 ay önce
Ömer hocam ne dediyse ne söylediyse hepsi dogrudur ben de onun takımında onun kaptanı olarak da sonuna kadar arkasındayım ve arkasındayız...Daha söylenecek çok şey var fakat biz şampiyon olduk kendi emeklerimizin karşılığını aldık daricayiri da hatırı sayılır birkaç kardeşim ve hocam için de oynadık gerisi hikaye ...