Pazarköy Eğitimspor şampiyonluk kupasını aldı

Akyazı’nın köklü kulüplerinden Pazarköy Eğitim Spor bayramın 3. Günü kendi sahasında yapılan muhteşem bir programla şampiyonluk kupasını ASKF başkanı Yaşar Zımba’nın elinden alarak çifte bayram kutladı.

1. Amatör 15.04.2024, 10:09 15.04.2024, 10:12 SporExpres
Pazarköy Eğitimspor şampiyonluk kupasını aldı

Akyazı’nın köklü spor kulüplerinden olan Pazarköy Eğitim Spor Kulübü 1.Amatör ligde play Off’a kalıp burada final maçında Tek Spor’u mağlup ederek şampiyonluğa ulaşarak Süper Amatör Lige çıkmıştı.Pazarköy Eğitim Spor Kulübü başkanı Selim Kurt ve yönetim kurulu Bayramın 3. Günü olan Cuma günü Pazarköy stadında muhteşem bir organizasyon yaptı. Programda yemek ikramında bulunulurken Çocuklarda unutulmadı. Çocuklar için balon kaydıraklar ve çeşitli oyun guruplarında eylendiler

GENİŞ KATILIM

Pazarköy Eğitim Spor’a şampiyonluk kupası Belediye başkanı Bilal Soykan, ASKF başkanı Yaşar Zımba, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir tarafından verildi. Şampiyonluk programına Belediye başkanı Bilal Soykan, ASKF başkanı Yaşar Zımba, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, İlçe Spor müdürü Adem Altun, Ak Parti ilçe başkanı Mesut Ekrem, MHP ilçe başkanı Soyhan Sofuoğlu, Ak Belde Aş genel müdürü Feyzi Bora, Pazarköy Muhtarı Zekeriya Akcan, Belediye meclis üyeleri, Muhtarlar, Pazarköy Eğitim Spor’da geçmişte Futbol oynayan eski sporcular ve vatandaşlar katıldı.

BAŞKANLARDAN TEBRİK

Akyazı Belediye Başkanı Bila Soykan, şampiyonluk kupasını Akyazı’ya getiren Pazarköy Eğitimspor yönetimş, teknik heyet ve futbolculara tek tek teşekkür ederken sporun ve sporcunun yanında olmaya yeni dönemde de devam edeceklerinin altını çizdi. Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba ise centilmenliği elden bırakmadan büyük bir özveri ile şampiyonluğu kazanan Pazarköy Eğitimspor’u tebrik ederek yeni sezon için başarı diledi.

Yorumlar (0)